.

.

Одлична цена
Пренослива Глава За Мелење Керамички Нокти, Лесна Алатка За Маникир Со Висока Цврстина, Видови За Професионална Употреба Салон За Убавина Продавница За Маникир За

Пренослива Глава За Мелење Керамички Нокти, Лесна Алатка За Маникир Со Висока Цврстина, Видови За Професионална Употреба Салон

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

4 Видови Вежба За Нокти Тркалезна Рамна Керамичка Глава За Мелење Додатоци За Машини За Маникир Спецификација : керамичко мелење на главата за мелење со електрична вежба за нокти за користење за отстранување на лак, како и маникир. Може да ја отстрани мртвата кожа во близина на вашите нокти и да го полира горниот дел од акрилните нокти за да ги направи . Карактеристики : изработен е од керамички и нерѓосувачки челик, не е лесен за ' рѓа. Висока цврстина, отпорност на висока температура, не-дробење, антикорозивно. Горниот дел е структуриран со ситни честички кои можат да ја отстранат мртвата кожа во близина на вашите нокти и да го полираат горниот дел од акрилните нокти за да ги направат . Керамичката глава за мелење има акумулација што може да се акумулира. Може да се користи и за бришење на гел за нокти. Кутија за складирање е обезбедена, полесна за складирање. 4 изборна глава за мелење за избор задоволете го вашето барање. Спецификации : Тип : Алатка За Нега На Нокти Материјал : Керамички Опционални Типови : Глава, Тркалезна Глава, Глава Од Пченка, Тркалезна Рамна Глава Боја : Црвена Големина На Предметот : прибл. 7 х 1,2 см / 2,8 х 0,5 инчен Пакет Тежина : прибл. Листа На Пакети 4-8г : 1 Х Глава За Мелење Нокти изработен е од керамички и нерѓосувачки челик, не е лесен за ' рѓа. Висока цврстина, отпорност на висока температура, не-дробење, антикорозивно. Горниот дел е структуриран со ситни честички кои можат да ја отстранат мртвата кожа во близина на вашите нокти и да го полираат горниот дел од акрилните нокти за да ги направат. Керамичката глава за мелење има акумулација што може да се акумулира. 4 изборна глава за мелење за избор задоволете го вашето барање.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1.00

100% Сосема Нови и Висококвалитетни 3д налепници за уметност за нокти лесни за нанесување На Природни Или

DEN 0.33

Аимеили формула за нокти без Алергени : фомула без Хема од гел за лак за нокти за уметност на ноктите го п

DEN 319.68

Ноктите во потрага по салони секој ден! Сево1 ефикасен зајакнувач со фиберглас за меки, тенки, кратки, кр�

DEN 159.84

Ги спакувавме сите придобивки од најневеројатниот салонски маникир срамота сјај и богата, долготрајна

DEN 0.33

Карактеристики : Безбедни Материјали : Сите овие притиснати лажни нокти се изработени од квалитетни мат

DEN 1.00

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Хороли Од пазарот На Џојбај.Опис r r предметот е

DEN 160.00

Прекинувачот За Мраз на лак За минерална Фузија е Бел лак за Нокти со суптилни сини нијанси на нијанси...

DEN 2.67

Опис : Дефинитивно можете да ја користите оваа лепенка за да се залепите на пети што може да ја намали бо�

DEN 3.33

Карактеристики : 1.Премиум Материјал : Изработен од премиум смола, е нетоксичен и хемиски материјал...

DEN 2.67

Ноктите на ноктите, а не избледени стаклени rhinestones со кутија за складирање за салони за нокти : Состојба :

DEN 183.52

Днд гел за лак За нокти И Соодветен Сет На Лак Дуо 428 Розово Дрво, е сјај со висок сјај кој трае до 3 недели

DEN 2.00

Чистиот сјај е на вашите прсти со нашите Сјајни Вибрации Лакови за Нокти Постигнете резултати со квалит

DEN 207.84

Описи : Овие лажни нокти се лесни за поднесување, сликање и аплицирање Изгледа природно и убаво држејќи

DEN 317.76

Информации за производот Производи За нокти Категорија : Алатки За Нокти материјал : рок на траење на кр�

DEN 2.33

Карактеристики : 1 Ние ви нудиме широк спектар на бои во различни нијанси за да одговараат на сите сезони

DEN 193.92

Земете капка мртви прекрасни нокти со колекцијата На Геллак Во Боја На Бои л А. Изберете го вашиот избор

DEN 151.84

Големина : 3,7 см х 5,8 см ( )Класификација : ножици за Нокти, Секач, Ножици Карактеристика : Мултифункционалн

DEN 151.84

Големина : 3,7 см х 5,8 см ( )Класификација : ножици за Нокти, Секач, Ножици Карактеристика : Мултифункционалн

DEN 159.84

Велигденска налепница за нокти Самолеплива хартија Велигденска налепница за нокти : Карактеристики на

DEN 3.00

СНС Основи 1 + 1 Појавување на лак и Гел .5 нови бои кои сега се совпаѓаат со Ноктите Натопи, Гел и Лакови об�

DEN 2.00

Искористете ја шансата и бидете смели додека носите електрична индиго виолетова украсена на вашите нок

DEN 191.84

Мртви Ножици За Кожа, Носете Пролет За Компресија Со Двојна Тока Професионални Алатки За Педикирспециф�

DEN 2.00

12Боја Флуоресцентна Боја Свила Нишка Лента Свила Фолии Ноктите Уметност Декорации Карактеристика : Ови

DEN 115.68

За големината : Кинеската единица со големина е различна од големината на САД, 1 инч = 2,54 см; 10 инчи = 25,4 см;

DEN 1.00

Време на испорака : Стоки испорачани од Кина, очекувајте 715 дена да го примите пакетот...

DEN 1.67

Карактеристики : *Изработен од врвен цврст челик,цврст и цврст,трае долг животен век.*Со дизајнот на голе