.

.

Одлична цена
Ревлон Колорстај Липлинер-Вино

Ревлон Колорстај Липлинер-Вино

DEN 2.67

Залиха
Достапно за нарачка

Нашиот Lipliner Colorstay_ обезбедува боја и дефиниција со долго носење, помага бојата на усните да трае подолго и помага да се спречат пердуви и крварење. КАКО ДА СЕ КОРИСТИ. Работејќи од центарот на усните нанадвор, обојте ги во усните целосно со нашиот молив за усни, обрнувајќи дополнително внимание на границите. • За подолг интензитет и абење на бојата, поставете ја омилената боја на усните на врвот—тогаш вашиот омилен сјај за усни! Додадете уште ако ви се допаѓа!"Ревлон Колорстај Липлинер-Вино.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 119.36

Дефинирајте и усовршете ја формата на усните со уметничка прецизност. Овој мат лагер за усни се лизга в�

DEN 415.84

Боја : 6 бои100% сосема нова и висококвалитетна големина : прибл 13,8 x 0, 9cm1pcs x Лагер за Усни6 боите можат да ви

DEN 3.00

Овој молив обезбедува боја со мазна и кремаста апликација Не крвари Долготрајно носење...