.

.

Одлична цена
Секако Дека Сум Во Право

Секако Дека Сум Во Право

DEN 239.84

Залиха
Достапно за нарачка

Секако дека Сум Во Право! Јас сумbелс! - Керамичка Бела Кригла 15oz, White One (1) исклучително одличен обичај направи 15oz чаша за кафе втисната со сликата на сликата. Печатена со најнова технологија за сублимација, оваа кригла е наменета да трае и нема да исчезне! Прави одличен подарок или додаток во вашата кујна или колекционерски предмети!Клучни зборови : Funелс Смешен Хумор Шолја За Шолја За Кафе : Средината НА Патот ОВАА КРИГЛА е ОДЛИЧНА - вашата нова шолја за кафе 15oz е најкул работа од исечениот леб. Со својата удобно обликувана рачка, го олеснува пиењето од оваа кригла како пита. Имајте ја утринската шолја кофеин во оваа кригла, уживајте во животот и покажете ја. ЦВРСТ и ИЗДРЖЛИВ - вашата нова шолја за кафе 15oz е изработена од најапсолутна керамика со врвен квалитет. Тој е подебел од повеќето чаши за кафе на пазарот што го прави цврст и издржлив за вашата секојдневна употреба. БЕЗБЕДНОСТА Е ЕДИНСТВЕНИОТ НАЧИН - вашата нова кригла е безбедна во микробранова печка и безбедна за миење садови. Обидете се и со миење раце. Ќе биде добро и ќе ги имате најмеките раце на блокот. ПРАВИ ОДЛИЧЕН ПОДАРОК - вашата нова кригла може да направи одличен подарок за некој друг. ИЛИ КУПЕТЕ ДВЕ! Ова е одлична можност да подарите подарок за Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Родендените, Свадбените Подароци или кој било празник за давање подароци. Тоа прави одличен подарок за групи, корпоративни настани, канцелариски забави, домашен декор, ресторани, барови и многу повеќе.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.67

Со ваков подарок за емотикони ќе му донесете среќа на вашиот партнер Не барајте повеќе, изразете ја ваша

DEN 2.33

Капацитет : 350 мл / 12 озсајз : висина На Чашата : 9,6 см (3,7 инчи) дијаметар На Чашата : 8,2 см (3,2 инчи)Функција :

DEN 3.00

Зошто да не го дадете најдоброто?Без разлика дали се однесувате кон себе или давате како подарок на ваша

DEN 255.84

Среќен ден на таткото Новости за кафе шолја за кафе, Денот на таткото, забавно кафе, cupproduct Опис Чашата е н

DEN 335.84

Секако дека Сум Во Право! Јас Сум Патулски! Керамичка Бела Кригла 15oz, White One (1) исклучително одличен обича

DEN 287.84

Секако дека Сум Во Право! Јас сум Васти! Керамичка Бела Кригла 15oz, White One (1) исклучително одличен обичај н�

DEN 239.84

Со ваков подарок за емотикони ќе му донесете среќа на вашиот партнер Не барајте повеќе, изразете ја ваша

DEN 255.84

Опис : Одликувајќи се со елегантен изглед и фина изработка, оваа чаша за вода може да биде одличен подаро

DEN 0.67

Изработен од 100% меламин и има прстен што не се лизга за стабилност Нераскинлива и безбедна за миење садо

DEN 3.00

Морам Да Прдам #52Смешен Хумор Керамички 11оз Боја Менување На Кафе Кригла Купоне (1) исклучително страшни

DEN 0.33

Нека Довербата ВО ГОСПОД Виолетова Цветна Керамичка Шолја За Кафе биде ваше барање да го практикувате с

DEN 1.00

Нинџанер11оз Керамичко Бело Кафе Мугоне (1) исклучително одличен обичај направи 11оз шолја за шолја за каф

DEN 504.00

Од Sunup до зајдисонце, чашите за кафе се составен дел од кофеинираниот живот Сега, со оваа џингла низ цели�