.

.

Одлична цена
Homemax Ветроупорна Маса Капак Клипови Маса Тегови Закачалки Чаршав Приврзок

Homemax Ветроупорна Маса Капак Клипови Маса Тегови Закачалки Чаршав Приврзок

DEN 207.84

Залиха
Достапно за нарачка

Опис. Овие тежини на масата се опремени со метални клипови, лесни за употреба, . само стегнете ја тежината на дното на чаршавот за да спречите. дувањето на ветрот нема да ви одземе многу време и енергија. Добро . занаетчиството и извонредните детали ја обезбедуваат неговата практичност и . популарност. . Карактеристики. - Боја : Сребрена. - Материјал : нерѓосувачки челик. - Големина : 7, 20Х6, 80Х0, 24см/2, 83Х2, 67Х0, 09инч. - Овие тегови на чаршав се едноставни и класични, што ќе додаде убаво и елегантно чувство на капакот на вашата маса. - Мала тежина и пренослив, лесен за носење и складирање. - Овие закачалки за тегови за маса се опремени со метални штипки, лесни за употреба. - Фината изработка и извонредните детали ја обезбедуваат неговата практичност и популарност. - Само стегнете ја тежината на дното на чаршавот за да спречите да дува на ветрот, нема да ви одземе многу време и енергија. Овие тегови на чаршав се едноставни и класични, што ќе додаде убаво и елегантно чувство на капакот на вашата маса. Мала тежина и пренослив, лесен за носење и складирање. Овие закачалки за маси се опремени со метални штипки, лесни за употреба. Фината изработка и извонредните детали ја обезбедуваат неговата практичност и популарност. Само стегнете ја тежината на дното на чаршавот за да спречите да дува на ветрот, нема да ви одземе многу време и енергија.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 239.84

Покријте ја трпезариската маса од крај до крај во шик стилови на пионерската жена со слатка роза крпени�

DEN 3.33

Супер Богат Материјал : од врвна полиестерска ткаенина, овој елегантен модерен чаршав е повеќе отпорен �

DEN 2.33

Поставете ја вашата табела тема како слатка Божиќна прослава со нашето време за празник Црвена бонбони

DEN 1.00

● Што има Во Пакетот Q : Вклучува 1 парчиња Честитки Чаршав За Забава За Дипломирање, отпечатен со зборов�

DEN 1.67

Тркалезна Покривка За Маса Полиестерска Ткаенина Што Може Да се Пере Декорација На Маса За Маса За Кујн

DEN 0.67

Совршени решенија за вашите сезонски потреби за украсување Одлично за специјални прилики, настани, заб�

DEN 2.33

Капакот на масата алгала доаѓа во круг со дијаметар од 84 инчи, а правоаголникот со димензија од 54" х 108" ги

DEN 127.84

Ифјанг круг сива пердув текстура декоративни печатени чаршафи е совршен за заштита и украсување на ваш�

DEN 2.67

Донесете го дома веселиот и привлечен "Креативно Претворање на виолетова Окта / тркалезна покривка на М�

DEN 0.67

Подигнете ја Нашата Наутичка Пластична Покривка за Маса над вашата маса за да направите место достојно

DEN 104.00

Добијте уште поголема заштита за вашата маса со оваа лагуна со лагуна со опкружување Овој тавал со тава�

DEN 319.84

Украсете ја вашата маса за среќна жетва Со Нашата Жетва На Тиква Fall Пластична Партија Чаршав Овој капак

DEN 287.84

Ткаат од шевронен, ткаенината Фанданго е 100% полиестер за оптимални перформанси и достапна во 15 прекрасн

DEN 230.24

Овие цврсти ленени чаршафи се дизајнирани да бидат отпорни на брчки и дамки и имаат беспрекорен дизајн �

DEN 1.67

Опис На Производот Мултифункционален : 1 Висококвалитетниот чаршав го прави времето за јадење полуксу�

DEN 2.00

Овие издржливи чаршафи за винил се совршени за сите видови на јадење и отворено јадење Без разлика дали

DEN 2.33

Овој чаршав е 72 "х 72" и често се користи како преклопување на тркалезни маси до 60", или како квадратна маса

DEN 351.84

Додадете еден допир на граничниот живот во срцето на вашиот дом со шармот во земјата и фармата куќа на п�

DEN 1.00

Тркалезна Покривка За Маса Небесно Ноќно Небо Галакси Универзум Небулозен Памук Сатесеткајте ја вашат�

DEN 2.33

Чаршав Розова Лубеница Овошје Инди Цут Голема Диња Вода Памук Сатеслуксузни Памучни сатенски чаршафи о

DEN 1.00

Претворете ја секоја трпезарија во празничен простор за семејството, пријателите и гостинот да уживаат

DEN 1.67

Материјал : Полиестерзиза : 150 x 180cm / 59" x 70.8"Форма : Правоаголник Шема : Печатен број На Компјутери : 1pcfeurtes :

DEN 295.84

Облечете ја вашата трпезариска маса со Чаршавот Лексингтон од Градот и Селското Живеење Дизајниран со �

DEN 1.67

Декорација На Знамето На Денот На Вљубените Црвено Плетено Знаме На Љубовна Маса : овој празничен чарша�

DEN 2.33

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Нашиот чаршав е изработен од висококвалитетна супер, тврдо облечена во 100%

DEN 119.84

Информации за производот : Применливо сценарио : за хотели главна содржина на компонентата на ткаенинат

DEN 239.84

108 Инчни Квадратни Инчни Дамаски Чаршафи се користат како завеси до подот на квадратни маси од 48 инчи со

DEN 266.24

Овој Чаршав е направен со висок Степен 100% Откачи Полиестер Чаршавот е направен беспрекорен во едно парч