.

.

Одлична цена
Губотаре Џемпери Со Долги Ракави За Жени Со Лабаво Вклопување Женски Преголем Батвинг Со Долги Ракави Возбудлив Лабав Врат На Екипажот Лесни Меки Кошули Плетен Џе?

Губотаре Џемпери Со Долги Ракави За Жени Со Лабаво Вклопување Женски Преголем Батвинг Со Долги Ракави Возбудлив Лабав Врат На

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

Женски Џемпер Со Желка Женски Џемпер Со Врат Од Крава За Жени Пот Кошули Женски Памучни Сезони : Aut/Зима. Пол : Жени, Девојче. Повод : Секојдневен, Далиј. Материјал : Плете. Јака : V-вратот. Стил : Секојдневен,Моден. Должина : Редовно. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Џемпер Мек Материјал : овој женски џемпер за вратот на екипажот е мек и пријателски за кожата висококвалитетен плетен материјал, удобен за допир и носење. Одлични Карактеристики : џемпер Со долги ракави На Екипажот, долги врвови од туника за хеланки,странична поделена линија на полите,вертикални манжетни со зрна го прават пошик. Прилики : Без разлика дали секојдневно носите, лежите, дома, работа, клуб, забава, состаноци, одмор и божиќен празник итн., овој симпатичен џемпер блузи ќе ви биде совршен придружник. трендовски и модерен изглед. Задолжителна Колекција : Овој малку преголем џемпер е толку мек и лежерен! Прекрасно ќе се спари со сини фармерки или богати обоени есенски слаби! И поради деколтето, можете да го покажете вашиот ѓердан.Уникатниот надворешен дизајн на цвест носи стилски изглед. Нега на облека : Нежно миење во машина или миење раце на студ, не избелувајте, исушете рамно.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 0.67

Диви Сопствени облека брендирани маици и дуксери се дизајнирани и печатени во САД користејќи технологи

DEN 3.33

Женска Летна Кошула Печатење Блуза Со Кратки Ракави Секојдневен Основен Кружен Врат Неправилен Полите

DEN 319.84

Јаболка Дамаск Рептил Змија Гроздобер Викторија Уметност Лажица Ткаенина од Дворот Органски Памук Пле�

DEN 399.84

Дами Повик Градиент Печати Долг Ракав Тркалезна Вратот Копче Маица Topdescription1.Материјал : Изработен од ви�

DEN 367.84

Маици и дуксери со брендирани облеки за облека со диви прилагодени се дизајнирани и печатени во САД кор�

DEN 351.84

Стил : Машка Маица, Блузи со кратки Ракави, блуза со кратки ракави За мажи, Маици Со Копчиња Надолу...

DEN 1.33

Направете Го Она Што Ви Го Кажа Вашиот Наставник По Уметност Кошула! Смешен Почеток На Учебната Година М

DEN 0.33

Драго ни е да ви дадеме 10% за следното купување за секој што ќе ни остави добар преглед како благодарност

DEN 319.20

Идеален подарок за Ноќта на Вештерките за сопствениците на кучиња Бергер Пикард, родителите на кучиња Б

DEN 303.84

Без Музика Животот Ќе Б Рамен . Ние користиме само висококвалитетни памучни Високи И Младински маици...