.

.

Одлична цена
Приклучок за пролетна Нијанса ЛЕД Електрична Мува Комарец Штетници Стапица За Инсекти Запер Убиец Светилка

Приклучок за пролетна Нијанса ЛЕД Електрична Мува Комарец Штетници Стапица За Инсекти Запер Убиец Светилка

DEN 303.84

Залиха
Достапно за нарачка

Опис : 1 Физичка контрола на комарци, без хемикалии, пријателски за бремени жени и бебиња, доверлив2. Приклучете и играјте, приклучете го директно во штекерот, а потоа вклучете го копчето за вклучување3. Се препорачува да се исчисти убиецот по убиството за да се продолжи неговиот работен век4. Не е детска играчка спецификација : Номинален напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 110 V / 220v 50hzeffective опсег : 30 квадратни метри моќност : 2 WColor : Случајни колордимензии : 6,5 x 10 x 5cm1. Не е потребен хемиски состав-нема пестициди или потенцијално штетни спрејови. Таа е погодна за кујни и бебешки простории каде што пестицидите не можат да се испрскаат.2. Бесплатна четка за чистење-опремена со четка за чистење, лесна за чистење на телото на инсектот. Донесете силен закон за данок на светлина и данок на топлина за да ги вшмукате комарците во светилката и да ги убиете комарците под висок притисок.3. Контрола и ефикасност на инсекти - овој инсектицид за домаќинство користи високонапонска наполнета метална мрежа за да убие муви веднаш без да се грижи дали ќе бидат каснати други инсекти!Водич за операција1. Вметнете ГО ЛЕД-патентот за инсекти во штекерот за НАПОЈУВАЊЕ СО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА (110 V), а потоа вклучете го прекинувачот.2. Светилката ќе привлече штетници во мрежата.3. Високонапонската електрична мрежа во летечката порта може веднаш да ги убие штетниците.4. Извадете го од штекерот за да го отстраните инсектицидот.5. Користете четка за чистење на металната ограда секоја недела и фрлете ги труповите од инсекти на садот за собирање.важен совет1. Никогаш не ставајте предмети во решетката.2. Секогаш ставајте го производот каде што децата не можат да стигнат. 3. Пред чистење, ве молиме извлечете го убиецот на комарци додека не се излади пред да го допрете убиецот на комарци. 4. Кога работите, не ја допирајте електричната мрежа во убиецот на комарци. Само за внатрешна употреба. Заштита на животната средина-без чад, без мирис, без спреј, без отров, без загадување, особено погоден за семејни ноќни светла. Материјал на школка : пластика, безбедност на Животната средина. Можете да добиете : 1 ноќна светлина против комарци.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.33

Добра замена и надградба на оштетената или истрошената оригинална кожна обвивка од кожен кожен кожен...

DEN 55.68

Насочете ја моќта на Clorox Bleach на вашите најтешки дамки за да ја одржите вашата бела облека изгледа одличн

DEN 3.00

Носител на чаши за пијалоци Хафи и комплет за комбо велосипеди, црно бело : двете најпопуларни додатоци �

DEN 0.33

Лево, десно, црно, бело Толку многу причини да го додадете овој пар во вашата постава Добијте зафат без л�

DEN 639.84

Единствена покривка на софата софа не само што го штити вашиот мебел од излевање, дамки, абење и солза, т�

DEN 1530.08

Уметник : Викторија Боргесјубјект : Animals Tyle : Modern & Modern and Moderniver Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова �

DEN 2.67

Прекрасната рустикална дрва спарена со рачно фалсификувано железо ги прави нашите загради за железо, к�

DEN 3.00

Уметник : Fernanda Francosubject : Abstract Style : Задебелен и еклектичен модерно производ Тип : Галерија обвиткано платн�

DEN 3.00

Вечера, за еднократна употреба светски центричен плоча Изработено од нечистено растителни влакна...

DEN 319.20

Воведување бесплатно собрание Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд Оној што е исто толку уба�

DEN 2601.60

Уметник : Моира Хершејсубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано п�

DEN 0.67

Нови стилови, иста голема вредност Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му веруват

DEN 2.33

Затегнете го со кул пижами од Wonder Nation што се протега на време на игра до спиење со забавно печатење Соврш

DEN 478.40

Цветниот аранжман XI, е вешто направено традиционално уметничко дело од вистински уметници...

DEN 1247.84

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

DEN 2.67

Поврати, одете и додадете малку топлина со оваа faux sherpa руно јакна од Georgeорџ, удобно, удобно парче за да до

DEN 151.04

Вебер лук Срирача е вкусен додаток на вашиот комплет за печење Можете да го користите за подобрување на

DEN 3.00

Чувајте го вашиот крзнен пријател помирен со системот за обука на мултикучиња Aleko TSTC12 Се прилагодува на

DEN 2431.68

Направено од премиум MDF табли и тешка рамка од не'рѓосувачки челик, компјутерската биро е стабилна и изд�

DEN 1.00

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Фалмут, без напор служат како примерна претстава на

DEN 0.33

Почнете со оброкот на задната врата или преградата со салфетки за пијалоци во Хјустон Тексанс Овие пети

DEN 399.84

Направете ги празниците злобно забавни со Гринч! Овие значи, зелените партиски чаши ги карактеризираат

DEN 1919.84

Преголема големина за поголеми области, овој прекрасен монограмиран доормат е стручно направен со рака

DEN 2.33

Подгответе ги вашите момчиња назад во училиште подготвени со овие училишни униформни плетени поло маиц

DEN 319.68

Loungewear никогаш не изгледаше толку добро Оваа качулка за граници доаѓа во ладен дизајн на блок во боја и г�

DEN 607.84

Уметник : Марлен Вотсонјубјект : животни Стил : Модерно фаќајќи ги луѓето и животот околу нејзината раст�