.

.

Одлична цена
Глонме Потресени Дно За Жени Искинати Тексас Панталони На Плажа Се Протегаат Фармерки Со Висок Струк Сина Л

Глонме Потресени Дно За Жени Искинати Тексас Панталони На Плажа Се Протегаат Фармерки Со Висок Струк Сина Л

DEN 559.68

Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Обични Тексас Панталони,Жени Разгорени Фармерки Дами Панталони Со Висок Струк Тип На Шема : Цврст Колордизајн : Искинато, Со Џеб, Јамка За Појас, Копче, Патент, Разгорено, Сурово Хемколор : Сина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 60% Памук, 35% полиестер, 5% Спандекс Должина : Целосна Должина На Половината : Висок Струк Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Шопингкарактеристики : 1. Модни разгорени фармерки секојдневни тексас панталони, жан со висок струк, еднобојни, секојдневни тексас панталони.2. Премиум тексас, главниот материјал е памук. Удобен и дише, добар единечен производ за вас во жешкото лето.3. Висок пораст, цврста боја, суров полите, разгорени нога, вознемирувачки, класичен 5 џеб, патент мува, копчиња затворање.4. Одлично оди со блузи за резервоари, маица, исечени врвови, блуза, туника итн.5. Костум за плажа, спорт, шопинг, патување, висока улица, одмор, клуб, отворено, забава, училиште, домување.Содржина на пакетот : 1 х Женски Тексас Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Жените Искинаа Слаби Разгорени Фармерки, Се Протегаат Удобни Панталони Потресени Уништени Тексас Панталони. Материјал-60% Памук, 35% Полиестер, 5% Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Модниот Висок Струк Разгорен Жан Доаѓа Со Функционални 5 Џебови, Патент со Затворање на 2 Копчиња, Потресен Дизајн и Изнемоштен Суров Раб Создаваат Лежерен Изглед. Прилики-Секојдневна, Улична Мода, Лежење, семејно дружење, Летна Плажа, Патување Итн. Натпревар - Овие Искинати Тексас Панталони со Напикана Кошула или Обична Блуза за Да го Зачините Вашиот Обичен Стил.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 0.33

Вие ја сакате вибрацијата на момчето Jeanан, но ви треба нешто малку помалку слабо Внесете, тенок дечко...

DEN 1.67

Запознајте го вашиот нов тексас Овие слаби фармерки од Jordордаче се ласкави, удобни и достапни...

DEN 399.68

Потпис од Леви Строс слаби отворање на нозете Подигање и инсејм : високи; 29 "ИНСЕАМ Затворање : Затворање

DEN 0.33

Копчето со висок пораст на Leeенското наследство на Lee hightage Fly Skinny Ankle Jeaninspired од архивите на Lee®, овие мора д

DEN 560.00

Овие фармерки од фармерките на Софија имаат потресено детали за тој изгледветувачки изглед што ќе го са

DEN 1.67

Женски Фармерки Висок Струк Слаб Тенок Фит Истегнување Џеб Широк Нога Фармерки Копче Можеме да гаранти�

DEN 0.33

Wrangler Женски Крајната Јава Жан QБебе Специјално Дизајниран За жените кои ги поминуваат своите денови јав

DEN 959.84

Дефинитивно ќе сакате да ги однесете овие фармерки на возење Овие Врвни Фармерки За Јавање Фармерки За �

DEN 431.68

Потпис од Леви Строс слаби отворање на нозете Подигање и инсејм : високи; 29 "ИНСЕАМ Затворање : Затворање

DEN 1.33

Спарете ги овие фармерки со права нога со станови, сандали или дури и потпетици! Не можеш да погрешиш.ПОТ

DEN 335.84

Женски Пролетни Фармерки, Ремени За Врвки За Влечење Среден Струк Обични Лабави Панталони Големина Шем�

DEN 2.00

TBD се прикажани мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36" Омилен модел е носе�

DEN 399.68

Залепен и подготвен да карпа Овие слаби фармерки од фармерките на Софија имаат странични детали од чипк