.

.

Одлична цена
Нечија Гласна Кошарка Мајка Мама Смешна Маица за денот На Мајката

Нечија Гласна Кошарка Мајка Мама Смешна Маица за денот На Мајката

DEN 2.67

Залиха
Достапно за нарачка

Воведување на нашата женска стандардна маица со кратки ракави, совршена за секојдневно носење, лежење дома, патување и вежбање. Овој разноврсен врв има уникатен и модерен графички дизајн на градите, што го прави задолжителен додаток на секоја гардероба. Ткаенината е мека на допир, со мало истегнување за удобност и одлично вклопување што им ласка на сите типови на тело.Нашата маица е удобна и стилска, што ја прави совршен избор за многу прилики. Едноставниот, но практичен дизајн го прави одлична опција за секојдневна облека, но може да се облече и за ноќно излегување. Ткаенината е издржлива и долготрајна, така што можете да ја носите сезона по сезона без да се грижите за собирање или избледување.Оваа маица е лесна за нега и може да се пере во машина или рачно да се мие. Избегнувајте долгорочно натопување и не избелувајте и не користете топла вода над 45 °C. Направете го главен во вашата гардероба; маичката совршено се комбинира со фармерки, шорцеви, хеланки и многу повеќе. Без разлика дали барате удобна кошула за носење дома или стилски врв за ноќно излегување, оваа маица ве има covered.In резиме, нашата женска стандардна маичка со кратки ракави нуди совршена комбинација на удобност, стил и практичност. Со својот модерен графички дизајн, мека ткаенина и одлично вклопување, тој е разноврсен избор за секоја пригода. 1. ●Состав И Изработка ● Изработена од мешавина од 95% Полиестер и 5% Спандекс, Оваа маица се пофали со тркалезен врат, кратки ракави и беспрекорни шевови. Неговата ткаенина е ремек-дело на мекост и дишење, нудејќи неверојатно удобно и освежувачко чувство против вашата кожа. 2.●Изобилство На Избори

Спецификација

Избор на клиент
DEN 223.84

31" Должина : 66см / 25., донесете порелаксирани и среќни времиња, може да се носат и во секојдневното патувањ

DEN 1.33

Официјална Стока На Дизни Малата Маичка За Сирена За Мажи, Жени, Момчиња и Девојчиња ќе бидете дел од нив

DEN 271.84

Женската Маичка Со Кратки Ракави Против Вратот на Ханес нуди удобна главна гардероба која е дизајниран�

DEN 3.33

Конечно помина долга зима, а сега е време да уживате во топлиот ветер и долгите летни денови! Излетите и �

DEN 303.84

Жените Краток Ракав V Вратот Врвови Униформа Елка Печатени Џебови Блуза Nursing Features : 1.It изработен е од вис

DEN 0.33

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

DEN 1.00

На пример, Маици Со кратки ракави, резервоари без ракави, костими за капење, боемски фустани, секојдневн�

DEN 479.84

Без напор издигнете го вашиот изглед со оваа основна маица Суштински врв што е совршен за облекување на�

DEN 1.67

Мека Памучна Маица Со Долги Ракави Жени Паѓаат Дуксери Со Долги Ракави Обични Врвови Од Туника Со Јака Л

DEN 239.84

Есенска Зима О Отпечатоци Во Цврста Боја Пуловер Со Долги Ракави Дуксер Руно Без Качулка Женска Сезона :

DEN 271.84

Облеката е стилска и удобна за носење.80 "Должина : 65см / 25.Посветени сме на создавање секојдневна и модерн

DEN 912.00

Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен ж

DEN 3.33

Карактеристика : Lummerенските летни врвови се овратот, случајни, печатени, лабави, без ракави, изработени �