.

.

Одлична цена
Кутии Со Професионални Штипки За Нос Отпорни На Абење Приклучоци За Пливање Практични Стеги За Нос

Кутии Со Професионални Штипки За Нос Отпорни На Абење Приклучоци За Пливање Практични Стеги За Нос

DEN 303.84

Залиха
Достапно за нарачка

Опис. Практичните клипови за нос се многу корисни и практични. и издржлив, лесен за носење. Clономските штипки за нос се обликувани за удобно да одговараат на нашиот нос. Погоден за пливање, сурфање, туширање, скијање на вода и други спортови на вода. Карактеристики. - Материјал : Силикон и КОМПЈУТЕР. - Во комбинација со врвен материјал и удобен дизајн на стилизирање, овие штипки за нос добро се вклопуваат во вашиот нос. - Еластичниот, цврст и безбеден материјал прави да се чувствувате удобно за носење во текот на целиот ден. - Можете подобро да се фокусирате на вашата напорна работа и да обезбедите тивка средина кога спиете. - Може ефикасно да го стегне носот, да спречи гушење на носот, да ја намали непријатноста при пливање. - Пријателски за кожата и удобен на допир. Кутија за складирање, поудобно за употреба. Во комбинација со врвен материјал и удобен дизајн на стилизирање, овие штипки за нос добро се вклопуваат во вашиот нос. Еластичниот, цврст и безбеден материјал прави да се чувствувате удобно за носење во текот на целиот ден. ​Подобро можете да се фокусирате на вашата напорна работа и да обезбедите тивка средина кога спиете. Може ефикасно да го стегне носот, да спречи гушење на носот, да ја намали непријатноста при пливање. Пријателски за кожата и удобен на допир. Кутија за складирање, поудобно за употреба.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 303.84

Опис r r Оваа ставка е наменета за возрасни кои се расејуваат од ноздрите затнати со вода Овие клипови се

DEN 2.33

Описr r супер вредност точка за семејството пријатели Постабилен на носот за заштита на носот од вдишана

DEN 1.33

Опис : *Прилагодете ја затегнатоста на клипот за нос со лизгање на подвижниот дел, погоден за деца и возр�

DEN 3.00

Опис Оваа ставка е наменета за луѓе кои се расејуваат од ноздрите затнати со вода Овие клипови се направ