.

.

Одлична цена
Беркли Powerbait® MaxScent Општата Мека Мамка За Риболов

Беркли Powerbait® MaxScent Општата Мека Мамка За Риболов

DEN 2.67

Залиха
Достапно за нарачка

? Материјалот ослободува супер наполнето поле за мирис што привлекува риби на начин што никогаш порано не бил виден ? Класичен бавно паѓање стап мамка шаване акција ? Издржлив и долготраен ? Додадена дисперзија на мирис ја тера рибата да ја јаде 4" Зелена Тиква 10пк.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 0.67

Agent Bait® Agent E е најновата креација од Bassmaster Classic® и MLF Bass Pro Tour Champion Edwin Evers! Агентот за дното на живеалиштето

DEN 503.84

Магијата Смарагд Сјај Минус се зачувани за да го задржат својот животен изглед и да го зајакнат месото з

DEN 1.00

Именуван по својата џагорлива акција на топвотер, Мамката За риболов На Жаба Со Жаба На Кралот штрајк об

DEN 208.64

Јамамото 4" Сенко е разноврсна мамка што помогна да се обликува лицето на риболов во последните години С�

DEN 1.00

Ќе предизвика рефлексивни удари од активни риби и ќе го привлече вниманието на рибите што крстарат...

DEN 0.67

Големиот ЕЗ пливач е примамливо уживање за секоја риба  Мерење на целосна 5 " долго има одличен профил во

DEN 1.67

Crappie Flip'r е совршен за сите ваши потреби за мамка за панфис Конструиран од мека пластика, ова мами ќе го пр

DEN 351.20

Беркли Power Bait ги прави почетните риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од Беркли помина�

DEN 1.00

Јамамото 4 " ЗАКО КРЕМ БЕЛА (6 ПАКЕТ) Зако Пливачката Мамка е трејлерот за вибрирачки жига број на пазарот

DEN 799.20

Мамките за хаос комбинираат професионално искуство со риболовец На бас со легендарната иновација На Бе

DEN 2.67

СУПЕР Сенката НА БОЈАХ спортува профил со четири сечила што имитира училиште за бегство од сенка или др�

DEN 1919.84

Орел Ноктот расте и ги усовршува нивните производи повеќе од 84 години Овој Комплет За Справување Со Све�

DEN 351.20

Дизајнирано од победникот на Bassmaster Classic® Skeet Reese Шефот на Berkley® Power Bait® Speed ​​® го одликува профилот на фи�

DEN 2.67

Уникатниот и ексклузивен дизајн на опашката на Rage Tail® е дизајниран како ниту една друга мека пластична �

DEN 1.33

Штрајк Кралот Бес Крау мека мамка риболов мамка мамка е 4 инчен мека пластична индексирана како ниедна д

DEN 303.84

Најразновидниот црв на Штрајкот Кинг досега, штрајкот на кралот Rage RageR црв може да се преврти, да се спуш�

DEN 2.67

Капакот На Чакал Крау претставува профил богат со протеини во компактно меко пластично пакување Корица