.

.

Одлична цена
Чанта За Вкрстено Тело, Женска Синтетичка Кожна Телефонска Торба За Рамо

Чанта За Вкрстено Тело, Женска Синтетичка Кожна Телефонска Торба За Рамо

DEN 303.84

Залиха
Достапно за нарачка

[Лесен материјал] : надворешниот слој на телефонскиот паричник со вкрстено тело е изработен од синтетичка полиуретанска кожа, која дише, издржлива и лесна за одржување. [Идеална поддршка за мобилен телефон] : овој паричник за мобилен телефон е применлив за телефони со екран од 6,5 инчи (во тенка кутија за телефон) и помал. Големина на торба за мобилни телефони : 4,7 инчи долг х 2,3 инчи широк х 7,4 инчи висок. [Голем простор] : паричникот за мобилен телефон има двослоен главен џеб, 14 скриени слотови за заклучување на притисокот и транспарентен слот за фотографии. Ова значи дека можете да чувате повеќе кредитни картички, клучеви, кармин, слушни помагала, готовина и други ситници во вашиот џеб. [ Прилагодлив и отстранлив ремен за рамо] : паричникот за крст на мобилниот телефон има прилагодлив и отстранлив ремен за рамо. Дизајнот на металниот прстен лесно може да стане чанта. Ако сакате, тоа може да биде вкрстен паричник, торба за рамо, паричник или чанта. на вашиот телефон.. [Одличен подарок] : погоден е за многу прилики, бидејќи може да се користи навечер, патување, шопинг, работа или состанување, патување или секојдневна употреба. Тоа е исто така добра идеја како посебен подарок За Денот На Љубовта и Пријателството, Денот На Мајката, Велигден, Ноќта на Вештерките, роденден,. Нова година И Божиќ. Голем Капацитет. Мултифункционален. Пренослив, Водоотпорен.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 247.84

Оникс Надворешниот F1x Realtree Xtra Половината има лесен пристап до горниот капак за отворање Страничната веб

DEN 2.67

Боја : Сино Име : Паричник Материјал : Алуминиум, Вештачка Кожакарактеристики : Лесен, Компактен, Голем Ка

DEN 0.67

краток опис не е достапен Изработен од практичен висококвалитетен материјал од најлон и полиестерска т

DEN 0.33

Подобрете го вашето шопинг искуство со цртан филм џинмузао овошје печатени лесен преклопен шопинг торб

DEN 364.48

Ве молиме kindубезно забележавте дека оваа ставка е продадена од топло гнездо од Marketојбуј Маркет...

DEN 3.33

Торба За Ручек, Преклоплив Фрижидер Со Мека Површина Отпорен На Истекување, Пренослива Чанта За Активно

DEN 0.67

Влез на горниот зим во простран главен оддел со поставен лаптоп џеб, целосен организатор и внатрешен џе�

DEN 847.84

Изработен ОД 600Д полиестер и 420д жакард најлон Преден џеб со патент со џебови на организаторот Поместена

DEN 518.40

Информации за производот : Применлив пол : женски материјал : стп кожен паричник преклопување : 2 метод на

DEN 198.24

Ве молиме оваа ставка бродови од меѓународен продавач Очекуваната испорака е 1015 дена.Женска Чанта Слоб�

DEN 399.84

Џек Мејсон беше лансиран со колекција на часовници и кожни производи кои комбинираа класични Американс

DEN 0.33

Оваа мултифункционална торба за патувања во платно е целосна одлична торба за секоја употреба Направен

DEN 135.84

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Шенжен Јуан Меи од Пазарот На Џојбај.Жените Пар�

DEN 0.67

Детски Цртани Чизми За Дожд Во Облик На Чанта Со Вкрстено тело Designed Дизајнирани Во најновите стилови си�

DEN 283.04

Информации за производот : Стил : женска чанта ткаенина текстура : Стил на Багаж : големина на торба за мо�

DEN 399.20

4х5 " Двократен паричник На Марио Со Лого За Карактерот : Марио (првично наречен Самиот ГДин Видео Игра И С

DEN 0.67

Карактеристики : * Изработен ОД 800д оксфордски платнен материјал кој е отпорен на гребење и издржлив, улт

DEN 1.33

1 Висококвалитетната ткаенина и полиестерската обвивка прават раката да се чувствува поудобно, а мазни�

DEN 2.67

Повеќебојна Чанта За Рамо, Пренослива Растеглива Чанта Во Форма на Кит Торба со Едно Рамо со Прилагодли�

DEN 399.84

Оваа торба е класика која никогаш нема да излезе од стил! 【Патент мал крст】 Оваа торба за мобилни телеф�

DEN 300.48

Рико Индустрии Нцаа ТексасЕл Пасо РудариОМЕП Браун Ласерски Врежан ТриПати ПаричникМашки Додаток Одли

DEN 415.84

Спецификации : Пол : Жени, Дами Боја : Кафеава, Розова, Сива, Црна, Темно Сива, Бежематеријал : Стп Кожа Голе

DEN 352.00

Димензии : 6.2 "х 1.2" х 0.4"; Боја : Тен; Други Информации : Се Користи за интегрирање на џебови и торбички за до�

DEN 352.00

Хардвер со високосјај и боксерска силуета додаваат подготвено совршенство на оваа сателит од мерките н

DEN 320.00

Информации за производот : Стил : слободен стил : женска спојка ткаенина текстура : Пулинарска текстура :

DEN 0.67

Опис Овој производ е краток синџир на торби, изработен од висококвалитетен материјал за максимална изд�