.

.

Одлична цена
3FT МЕТАЛ USB Кабел За Samsung Galaxy Z Fold4 Пати 5G Flip4 Flip 5g Телефони-Тип-C Полнач Кабел За Напојување ЖИЦА USB-C B5Z За Galaxy Z Fold4 Пати 5G Flip4 Flip 5g Модели

3FT МЕТАЛ USB Кабел За Samsung Galaxy Z Fold4 Пати 5G Flip4 Flip 5g Телефони-Тип-C Полнач Кабел За Напојување ЖИЦА USB-C B5Z

DEN 2.67

Залиха
Достапно за нарачка

3 FT МЕТАЛ USB Кабел За Samsung Galaxy Z Fold4/Пати 3 5 G/Flip4/Flip 3 5 G Телефони - Тип-C Полнач Кабел ЗА Напојување USB-C B5 Z За Galaxy Z Fold4/Пати 3 5 G/Flip4/Flip 3 5g Модели 2g5ge52-AWSturdy Метал плетенка кабел со армиран алуминиум конектор куќишта се спротивставува на абење и кинење и свиткување, многу ПОТРАЈНИ Од Обичните пластични Кабли. Мерејќи на 3 стапки, овој кабел е доволно долг за да ги полни вашите уреди поудобно и пофлексибилно. Идеален за синхронизирање и полнење на нови уреди СО USB-C Конектор. Металните плетени кабли со високи перформанси користат само најквалитетни компоненти. Ги Исполнува Најновите Спецификации за Целосни Перформанси и Компатибилност. Каблите се Тројно Заштитени за Супериорно Отфрлање На Радиофреквенцијата и Електромагнетниот Шум и Пречки. Алуминиумските Контакти Спречуваат Корозија; Обезбедување Долг Век на Траење и Обезбедување Максимален Интегритет на Сигналот. 3ft метал плетенка усб кабел полнење и синхронизација жица. Боја : метално сребро. Тип-ц конектор за телефони и таблети со usb-c порта за полнење. Практична должина : со димензии на 3 стапки (1 метар), овој кабел е доволно долг за да ги полни вашите уреди поудобно и пофлексибилно. Полнење и синхронизација со голема брзина : премиум бакарни жици промовираат јачина на сигналот за да обезбедат брзо полнење и брза испорака на податоци. Подобар и посилен кабел : цврст метален плетен кабел со армирани алуминиумски конекторски куќишта се спротивставува на абење и кинење и свиткување, многу потрајни од обичните пластични кабли. Металните плетени кабли се направени со најквалитетни компоненти, вклучувајќи диелектрични јакни инјектирани со азот, кожа-пена, за поголема спроводливост, подолг век на траење и супериорен пренос на сигнал. Доаѓа во масовно пакување (пакување без малопродажба). Никогаш повеќе не се борете со заплеткани акорди! Плетените кабелски јакни се неред и без стрес - материјалот против заплеткување и одбраната на отпорност на стегање нудат врвна практичност и издржливост.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.33

ОВОЈ USBC ДО USBC кабел е компатибилен со apple i Phone 15 плус (6,7 инчен екран со големина на екранот) 60 W (Компатибил

DEN 0.67

IEssentials IENBC6 CBK Реверзибилен USBC (TM) Совет; Издржлив, Плетен Кабел; Црна; Ова & синхронизирај плетенка usbc (tm) до

DEN 111.84

Висококвалитетен Адаптивен Комплет За Брз Полнач За УСБуреди Од Типот Ц со УСБКабел Од Типот Ц...

DEN 239.52

Воведување На Ликвипел Powertek Неонски Партија 6ft USB а ДО USB C полнач кабел, крајната полнење решение за ваши�

DEN 1.67

ТИПЦ 3 FT USB Кабел ЗА TCL 10 5 G Uw Телефон Кабел За Напојување БРЗО Полнење USBC Жица Синхронизација P8 J Компатиб�

DEN 223.84

Ставката во оваа листа е сосема нов запечатен производ во оригиналното производство на мало пакување...

DEN 319.84

Направете рамни батерии нешто од минатото кога ќе го донесете дома кабелот за синхронизација и полнење

DEN 191.84

Овој кабел е компатибилен СО AT&T Maestro 3 U626 AA Синхронизирајте или наполнете го вашиот USBC компатибилен уред

DEN 159.84

ТипЦ ДО USBC Виолетова 10 FT Pd Кабел За OneplNord N200 5g ТелефонБрз Кабел За Полнач Екстра Долга Жица За Напојување

DEN 3.33

ПРАВОАГОЛЕН USB 2.0 ТипМашки ДО USBC Тип Ц Машки Податоци Рамен Тенок FPC Кабел ЗА FPV И Диск И Телефоновој кабе�

DEN 223.84

Виолетова 10 FT PD Кабел За Samsung Galaxy XCover6 Pro ТелефонТипC ДО USBC Брз Кабел За Полнач Екстра Долга Жица ЗА Напоју�

DEN 2.67

Dc 15v ТипC USBC Женски На Површина Pro3 Pro4 Pro5 Pro6 Книга Pro Полнење Cable Build Во Pd Емулатор Активирањето На типC женс�