.

.

Одлична цена
Податоци За Избор Рангирање На Инсекти Чистење Крпа Екран Почиста Велур Ткаенина

Податоци За Избор Рангирање На Инсекти Чистење Крпа Екран Почиста Велур Ткаенина

DEN 1644.80

Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 15 см х 18 См ( )Класификација : очила крпа карактеристика : -Правоаголна форма-Се Користи за брзо отстранување на отпечатоци од прсти, прашина и дамки од површините-мека велур ткаенина : безбедно полирање на површини без изгребани или траги-Еднократно И долготрајно-Продадено за 2 во комплет-Најдобар избор за вас И вашите пријатели за чистење површини, како што се очила, леќи за камера, телефони, екрани и огледала и многу повеќе.Материјал : Велур Ткаенина Пакет Количина : 2 х очила крпа овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Податоци за избор Пласман На Инсекти Чистење Крпа За Чистење На Екранот 2 парчиња Велур Ткаенина.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1644.80

Големина : 15 см х 18 См ( )Класификација : очила крпа карактеристика : Правоаголна формаСе Користи за брзо о

DEN 143.84

Големина : 15 см х 18 См ( )Класификација : очила крпа карактеристика : Правоаголна формаСе Користи за брзо о

DEN 0.33

Чистачот на екранот без алкохол отстранува прашина, отпечатоци од прсти и дамки од лаптоп компјутер, ра�

DEN 2.67

Големина : 15 см х 18 См ( )Класификација : очила крпа карактеристика : Правоаголна формаСе Користи за брзо о