.

.

Одлична цена
Харсуни Жени Обични Чизми До Глуждот Блок Пета Страна Патент Модни Чизми Кафеава 7.5

Харсуни Жени Обични Чизми До Глуждот Блок Пета Страна Патент Модни Чизми Кафеава 7.5

DEN 751.84

Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Пол : Жени, Дами, Женски Стил : Чизми, Кратки Чизми, Чизми До Глужд, Обични Чизми Тип На Шема : Еднобојна : Кафеава, црвена вино, црна (По Избор)Големина : САД 4.5, САД 5, САД 5.5, САД 6.5, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, сад 9 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Вештачки Велур Ѓон Материјал : Гумена Пета тип : рамно Прицврстување : Тип На Врвка/Патент : Висина На Тркалезна Цевка : Средна Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : секојдневни, дневни, внатрешни, Надворешни, ПРАЗНИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Изработени од вештачка кожа од велур и со гумен ѓон, што ги прави чизмите издржливи и удобни.2. Нелизгачки ѓон, лесен, дише и издржлив, обезбедува целодневна удобност.3. Модни и едноставни разиграни модни чизми, едноставни и елегантни ретро женски чевли; едноставниот дизајн без украс ги прави чизмите поелегантни и попрактични.4. Разновидност партиски чизми, секојдневно носат чизми; ова лизгање на глуждот на чизми за жени може да се прилагоди на различни прилики.Содржина на пакетот : 1 Пар Чизми (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) € ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ овие Женски Чизми од Средно Теле се направени од горен дел од вештачки велур. Женските западни чизми не само што треба да обезбедат удобност и издржливост, туку и ажурирана мода. ●Лесен За Носење+Класични борбени чизми никогаш застарени, ве одржуваат стилски секој момент. Патент Лесен за носење и исклучување без одврзување на врвката за чевли, погоден за прилагодување на врвката за чевли за да одговара на различни форми на стапала. ●МОДНИ ЧИЗМИ●во пролет, лето, зима или aut, овие женски чизми се задолжителен предмет во секоја гардероба; изгледот инспириран од борбата може да биде поврзан со фармерки или фустани за моден стил на која било облека. €Анти-Лизгачки Ѓон●Женските Чизми до Глужд имаат ѓон против лизгање и длабока шарка што обезбедува заштита од сите надворешни услови. Влечењето обезбедено со секојдневните чизми ќе ви помогне во текот на есента и зимата.обезбедува долготрајна удобност и супериорно амортизирање. ①Прилики+борбен стил направете ја вашата облека да изгледа кул.Совршено погоден со фармерки, каки, здолништа,шорцеви или фустани. Погоден за сите сезони, носејќи ги за работа и шопинг. Класичните чизми до глуждот одговараат на свечениот фустан, деловни секојдневни,дневни прилики за забави и така натаму.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 543.84

Горниот материјал : Пу Пакет : 1 пар чевли (вклучително и чевли) Платформа за платформа : 2см / 0,79 '' Материја

DEN 3.33

Потрагата по без напор, но сепак стилски чизми завршува овде Чизмите Tavia By By Gournee Collection се карактеризираа

DEN 1.67

Bootie Bootie од Easy Street е за сите преценети детали за тока и каиш Стилизирана со класична блок потпетица, надво

DEN 716.64

Никогаш не можете да тргнете наопаку со колекцијата Gournee Langly Wedge Heel High Boot Овој класичен чизми со среднока

DEN 351.84

#EPIC BY CODE WEST се чувствува и изгледа одлично од првиот пат кога ќе ги врзувате лентите Направено од велур с�

DEN 819.04

Додадете малку рокенрол во списокот со бути со Лорен од Бела Вита Овој минималистички модерен бути има �

DEN 0.67

Чевли Пета Висока : 2,5 см / 0,98" [Натпревар]Погоден За совпаѓање со многу различни облеки и секојдневно нос�

DEN 3.33

Совршени чизми што одат со сè, Wannita од Brinley Co Овој стил има меки вегански кожни кожени горе кои се издигну�

DEN 0.33

Додадете разноврсен стил во вашиот плакар со Колекцијата Патување Шели3 Чизми Со Висок Колена Оваа висо

DEN 560.00

Code West го воведува објавувањето Bootie што сакате да го носите секој ден Стапалото е изградено од мек матери

DEN 1.67

Веднаш издигнете ја секоја облека со колекцијата Haylinn By Journee Оваа плоштадпети бута го задржува без напор

DEN 630.08

Создадете прекрасен зимски изглед со мег екстра широка чизма за теле со Колекција На Патувања...

DEN 0.33

Датум На Лансирање : 2021 / 02 / 01 Име на брендот : СИМАНЛАН Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Бо�

DEN 590.72

Овие чизми за глуждот со пети на пети со зашилени пети со декор на раб, даваат модерна аура, рабните танц�

DEN 3.00

Големина : 37 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должинат : 23.5 см / 9.3" нога широк : 8.5 см / 3.4" Големин�

DEN 0.67

Доживејте супериорен стил и удобност во Женските Чизми Со Џез Потпетици мук ЛУКС® Оваа класична чизма с

DEN 2.67

Премиум Услуга : 30ДНЕВНА Заштита На Купувачот Чувајте Топло И Лесно Лесно за ставање и полетување, држет

DEN 520.00

Доказ дека лаковите се секогаш во тренд, Колекцијата Деандра бути по Патување Оваа силуета со потпетици

DEN 351.84

Едноставна, но впечатлива, Анила е омилена обожавателка на Баре Стапици! Оваа секојдневна чизма содржи �

DEN 591.84

Чекор во сезоната стилски со деталите за трендот на трендот на Марла Висината на вратилото на вратилото

DEN 2.00

Останете привлечени оваа сезона кога ќе се повлечете на снежната чизма Mya дизајниран од Totes Оваа зимска �

DEN 720.00

Назад на чипка додадете интерес за убавото подигање на поти, кренато со висока блокпотпетица и опремена

DEN 551.36

Женски Кожен Ремен За Шиење Брава Со Цврста Боја Страничен Патент Клин Пета Чизми ДО Глуждот ЗАБЕЛЕШКА :

DEN 639.84

Лартист по Пролет Чекор Женски Socute Глуждот Подигање 5.56 Бордо Платформа Висина : 1 / 2 "Висина На Вратило (п�

DEN 719.84

Останете топло во стил со Frigid Boot од Brinley Co Овој симпатичен чизми на глуждот е водоотпорен и издржлив подг

DEN 1.00

Големина : 37 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см / 9.3" нога широк : 8.59см / 3.43.5" Големин

DEN 1.00

Засилете ја играта за чевли со Демри од Бринли Ко Овој стил на блокпотпетици има супер кул влез со двојн�