.

.

Одлична цена
Dcenta Градина Кафе Маса Правоаголник Поли Patiан Двор Странична Маса Со Дрвени Нозе За Градина, Базен, Балкон Отворено Мебел

Dcenta Градина Кафе Маса Правоаголник Поли Patiан Двор Странична Маса Со Дрвени Нозе За Градина, Базен, Балкон Отворено Мебел

DEN 1535.84

Залиха
Достапно за нарачка

Оваа масичка за кафе со дрвени нозе е совршена за украсување на двор, градина, покрај базен или кој било друг двор. Масата за чај е изработена од издржлив ЈПATАН со челична рамка обложена со прав, која е силна, цврста и отпорна на временски услови. Масата е лесна за тешко носење и погодна за секојдневна употреба со јп PАН за сите временски услови. Цврстата маса е идеална за чување храна и пијалоци на дофат. Дополнително, можете да ја преместите оваа маса низ вашата куќа со голема леснотија со својот лесен и модуларен дизајн. Забелешка : препорачуваме покривање на масичката на дожд, снег и мраз.Боја : Бежематеријал : ЈПATАН, челик обложен со прав, еукалиптус со финиш со изглед на тиково димензии : 27,6" х 19,7" х 13" (В х Д х Х)Потребно Собрание : Јеснбсп;не може да испраќа до : Порторико, Девствени Острови, Порторико, Хуан Општина, ПОШТЕНСКА КУТИЈА, Мислења (АПО / ФПО), хаваи, ГУАМ, ПАЛАУ, сојузни држави на микронезија, острови, алјаска. Дцента Двор Масичка За Кафе Поли Beан Беж.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 3.33

Оставете ја модерната инспирација да тече додека се собирате околу Тркалезната Масичка Липа 36"...

DEN 6719.84

Чувајте ги работите добро организирани со оваа дабова масичка Медниот даб завршена правоаголна горна и

DEN 1.00

Додадете го ова современо парче со вашиот постоечки мебел за двор Алуминиумските рамки се подобрени со

DEN 1.67

Кафе Гноми Кафе Бар Декор гном шведски Томте Кафе Станица Колекционерски Фигурини Кадифен Кафе Маса Де�

DEN 1.33

Оваа класична дрвена масичка е наменета да биде безвременски додаток во вашиот ентериер...

DEN 0.67

Колекцијата селска куќа ќе биде шармантен додаток на декорот на вашиот дом Со својата детална стоматол�

DEN 3.00

Со иновативен дизајн и функционален профил, оваа масичка за кафе ќе го подигне стилот на секој модерен д

DEN 3.00

Направена од цврсто тиково дрво, Масата На Конзолата Џолиет носи современа предност во вашиот простор...

DEN 1695.84

Масичката За Кафе Тусон е одличен додаток на секој дом Достапно во повеќе завршетоци и црна вкрстена ра�

DEN 620.64

?Hutwife Стакло Врвот Крајот Маса, Крајот Маси Постави Мала Крајна Маса За Дневна Соба Спална соба?Специфик�

DEN 1.00

Сакаме како овој комплет масичка за кафе е совршено спарување на современ стил со чиста облога со топла,

DEN 2159.84

Опис Дали сакате Вашата божиќна забава да биде поуникатна и покреативна? Ако е така, овој декор од саќе о

DEN 1695.84

Завршете го тоа пријатно домашно чувство со оваа 48" двобојна масичка за кафе во стилот на фарма...

DEN 2.33

Оваа масичка од бамбус, со својот едноставен, но впечатлив дизајн, ќе направи уникатен додаток во вашата

DEN 3519.84

Со Својата Mетика Во Средината На Векот, Масичката За Кафе Во Областа Дизајн Има Чисти Линии И Топли Тоно

DEN 2.00

Специјалитети на монархот јас 7937П Браун Рекултивирано Дрво И Црна Метална Маса Сет 2 Парче Сет од 2 совр�

DEN 1759.84

Карактеристики На Производот Правоаголна Масичка За Кафе Достапно Во Црна / Бела Мермерна Завршница Гл�

DEN 2.67

Цврста Дрвена Конструкција стабилната рамка се состои од дебели добро изработени табли, со одличен кап�

DEN 2880.00

Сафавие Вернице Масичка За Кафе Сребрена оваа модерна масичка за кафе беше инспирирана од визуелно гус�

DEN 1.67

Продажба на поени [Стилски И Модерен Дизајн] Модерен Дизајн На Исечоци Обезбедувајќи скриено складирањ�

DEN 1664.00

Совршени за одмор на послужавник со пијалоци, омилено списание или привлечен цветен дисплеј, масичките

DEN 2479.84

Додадете поп шема во вашата дневна соба со Масичката Омега Со Полица по Практични Концепти...