.

.

Одлична цена
Фустани За Жени Моден Фустан Без Ракави Со Средна Должина Цветен Потсмевачки Врат Летен Фустан Зелен XL

Фустани За Жени Моден Фустан Без Ракави Со Средна Должина Цветен Потсмевачки Врат Летен Фустан Зелен XL

DEN 1.33

Залиха
Достапно за нарачка

Оваа Ткаенина За Фустан Со Средна Должина без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со Потсмеваат Вратот трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот Во Стил : Должина На Облека Во Стил Без Ракави : Средна Должина-Стил На Врат На Облека : Потсмев На Вратот-Стил На Облекување : Фустан За Сонце-Шема : Цветна-Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Дами Фустан Големина : С Биста : 95см/37,40" Рамо : 39см/15,35" Должина : 86см/33,86" Големина : М Биста : 100см/39,37" Рамо : 40см/15,75" Должина : 87см/34,25" Големина : Л Биста : 105см/41,34" Рамо : 41см/16.14" Должина : 88cm/34.65" големина : xl биста : 110cm/43.31" рамо : 42cm/16.54" должина : 89cm/35.04" големина : xxl биста : 115cm/45.28" рамо : 43cm/16.93" должина : 90cm/35.43" големина : xxxl Биста : 120см/47.24" Рамо : 44см/17.32" должина : 91см/35.83" големина : ххххл биста : 125см/49.21" рамо : 45см/17.72" Должина : 92см/36.22" Големина : хххххл биста : 130см/51.18" рамо : 46см/18.11" должина : 93см/36.61" Фустани За Жени 2023. "КАРАКТЕРИСТИКИ" : Без Ракави, Средна Должина, Потсмев На Вратот, Фустан За Сонце, Цветен.Тие можат лесно да се комбинираат со високи потпетици, обетки, ѓердани и чанти за да создадат ласкав изглед. "МАТЕРИЈАЛ" : Полиестер, женскиот фустан е ултра мек, дише, еластичен, многу удобен и soft.It е погоден за вас. "Повод" : овој женски летен фустан е Лабав фит, Секојдневен, Костум за летните денови. Погоден за секојдневно, Дома, плажа, излегување, секојдневна облека. "ВНИМАНИЕ" : ве Молиме измерете ја големината на вашето тело и погледнете ја табелата со големини пред да нарачате.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 516.64

Тип на ставка : Женски Миди Фустан Со VВратот Пол : Жени Жена, Дами,Дама,Женскиматеријал : Полиестеркол : Ц�

DEN 3.33

Смешни Детска Кошула Мајки Ден Подарок Трендовски Дете Кошула Дете Маица Смешни Младинска Кошула Смешн

DEN 255.84

Шудагенг Женски Летни Фустани За Жени Датум Повик Краток Ракав Сонцето Фустан Солидна Средна Должина VВ

DEN 1.33

Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате Ако не сте сигурни во големината, ве молиме

DEN 2.33

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Висок Половината Миди Фустан Шифон Замав Фустан Тип Н�

DEN 3.33

Големина : С Биста : 90см / 35.43" Половината : 84см / 33.07" Колк : 102см / 40.16" Должина : 88см / 34.65"Големина : М Биста : 96с�

DEN 282.88

Тип На Ставка : Цветен Макси Фустан Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматеријал : Должина На Полиестерска

DEN 239.84

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕК : 34 Биста : 87см / 34.25" Должина : 129см / 50.79" Големина : М САД : 6 В

DEN 2.33

Големина : С Сад Големина : 4 Велика Британија Големина : 8 Еу Големина : 32 Биста : 90см / 35.43" Половината : 75см /

DEN 312.00

Фрли на овој лесен плетен фустан од време и Тру цело лето Исечете од мека, 100% памучна измислица, овој фус�

DEN 1.00

Гаранција по продажбата За овие женски сарафани : Ако имате какви било проблеми во купувањето или корис�

DEN 0.33

(=^ ^=)??● Добредојдовте ВО ПРОДАВНИЦАТА Fun Aloe ??( = ^ ^ = ) Мода За Жени Клиренс на продажба довдрага Госпоѓо, им

DEN 399.84

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Резервоар Миди Фустан, Фустан Без Ракави, Линија Сар

DEN 3.00

Смешни Детска Кошула Мајки Ден Подарок Трендовски Дете Кошула Дете Маица Смешни Младинска Кошула Смешн

DEN 920.96

Големина : Л Биста : 106см / 41 Големина : XXL Биста : 119cm / 45 Фустани За Жени 2023 Венчаници За Жени Летни Фуста�

DEN 463.84

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени V Вратот Миди Фустан, Краток Ракав Замав Фустан, Повик �

DEN 335.84

16" рамо : 53cm / 20.80" ДОЛЖИНА : 92см / 36.Карактеристика фустан со големина на плус за жени, летен секси фустан,бо

DEN 3.33

Овој Печатен Фустан е прекрасен! колку е удобно! Не пропуштајте го овој фустан `+Карактеристики : женски �

DEN 335.68

Големина : S Биста : 90cm / 35.43" Должина : 122cm / 48.03" Големина : M Биста : 94cm / 37.01" Должина : 123cm / 48.43" Големина : L Бист�

DEN 271.84

Ова кратко здолниште е изработено од висококвалитетен полиестерски материјал за удобно чувство на рак�

DEN 3.33

Оваа Ткаенина За Фустан Со Средна Должина без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall

DEN 2.00

[ИЗВЕСТУВАЊЕ] Почитуван клиент, ве молиме љубезно погледнете ја табелата со големини прикажана на слик�

DEN 271.84

Модни Жени Секојдневен Печатење Хартер Вратоврска Без РакавиВо Половината Долг Фустан Карактеристики