.

.

Одлична цена
Барселона Сива Ткаенина Тафтувано Љубовно Седиште

Барселона Сива Ткаенина Тафтувано Љубовно Седиште

DEN 3184.00

Залиха
Достапно за нарачка

Димензии Како Љубовно Седиште : * L 73 "x W 37" x H 38 " Димензии Како Кревет За Љубовно Седиште : * L 48.5" x W 39.5 " Опис : * Кадифено Љубовно Седиште* Доаѓа во Повеќе Бои Барселона Сива Ткаенина Тафтувано Љубовно Седиште.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 3184.00

Кафеава Троседот Сакаседиште Прекрасен мебел никогаш не успева да направи влијание Мебелот е голем дел

DEN 2.67

Ова Љубовно Седиште Е Специјално Дизајнирано Да Поминува Квалитетно Време Со Вашите Најблиски На Супер

DEN 3.00

Софа акцент троседот .троседот со розово злато метални стапала и Тегови И Димензии На Морнарицата И Опи�

DEN 7328.00

Однесете го вашиот дом на следното ниво со седишта што зрачат со сигурен стил и многу потребна удобност

DEN 0.67

Софетата Аскот нуди совршена мешавина на удобност и стил Неговата едноставна силуета зрачи со модерна �