.

.

Одлична цена
Отстранлива Позадина 12ft 2ft - Цвет Народна Уметност Блок Печатење Цветни Муди Бохо Ботанички Обичај Претходно залепени Позадина Со Лажица

Отстранлива Позадина 12ft 2ft - Цвет Народна Уметност Блок Печатење Цветни Муди Бохо Ботанички Обичај Претходно залепени Позадина

DEN 239.84

Залиха
Достапно за нарачка

Отстранлива Позадина Активирана Со Вода Цвет Народна Уметност Блок Печатење Цветни Расположени Лажица Отстранливата Претходно Залепена позадина е долготрајна и целосно отстранлива, што ја прави идеална за детски соби, расадници и места за изнајмување. Со Лажица, можете да се поврзете со уметници од целиот свет. Секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба, и секоја нарачка е нарачана во САД само за вас! Силно препорачуваме да нарачате тест-своч пред да се обврзете на целосни ролни. Иако дадовме се од себе за прецизно да ја претставиме бојата и обемот на овој дизајн, компјутерските монитори не се најдобриот начин да се утврди како ќе изгледа дизајнот лично. Исто така, важно е да го тестирате лепилото на вашата единствена површина. Претходно залепена позадина со самолеплива подлога активирана со вода, едноставно натопете со вода и измазнете ја на површината. Целосно отстранлив и лесен за инсталирање; совршен за изнајмувачи, детски соби, кујни и расадници. Направено по нарачка во САД со еколошки мастила на база на вода, фсц сертифицирана хартија, формалдехид, фталат и пвц-бесплатно. Не е наменет за употреба на текстурирани ѕидови, за најдобри резултати инсталирајте на цврсти ѕидови со светла боја каде бојата или прајмерот целосно се излечиле, избегнувајте бои што се перат или "нелепливи".

Спецификација

Избор на клиент
DEN 160.16

Традиционална Позадина Ретро Текстура Гроздобер Геометриски Графички 70ти 1960тите години нелепената тр�

DEN 127.84

Отстранлива Позадина Активирана Со Вода Геометриска Црна Гео Дијамантска Лента Племенска Лажица Отстр

DEN 3.00

Оваа голема цветна позадина е и смела и воздушна Техниката за акварел му дава на дизајнот безжично со по

DEN 3.00

Излупете И Залепете Отстранлива Позадина Витраж, Розови Прозорци, Виолетова и Црвена,Откријте начин бе�

DEN 3.00

Силуетите на цветни гранчиња заслепуваат на позадина инспирирана од лен Овој земјен дизајн има совреме

DEN 0.67

Донесете природен елемент на вашиот декор со овие кора и стапчиња за стапчиња Папратите, цвеќињата и пе�

DEN 399.84

Позадина Ролна Морска Желка Риба Пливаат Корален Океан Крајбрежје 24 во x 27ftspounflower ' s ненаплатена традици

DEN 2.00

Традиционална Позадина ботаничко Овошје Цвет Инсекти Роза Бобинки лажица традиционалната позадина на

DEN 3.00

Традиционална позадина тропска лента маслиново зелена суккулентна неутрална зеленило на незатегната �

DEN 3.33

РОСЕМОР ЛАВАНДЕРСКИ Цветни позадина од Чесапикеј Оваа прекрасна патека за лаванда извира свежи детали

DEN 0.33

Украсете ги wallsидовите со цвеќиња! Овие тридимензионални цути се конструирани со повеќе парчиња, создав

DEN 1.00

Отстранлива Позадина Активирана Со Вода Крокодилски Алигатор За Животинско Печатење Каприциозен Лажи�

DEN 521.60

Нами Бела Цветни Позадина Од Предност Мила и волшебна, овој цветен дизајн има женски изглед Акцентирани

DEN 168.96

Тапет Ролна Мачка Гроздобер Ретро Мачки Мачиња Птици Облаци Деца 24 во x 27ftspounflower ' s ненаплатена традицио�

DEN 399.84

Минијатурни корали на Ogee мотив стилизирани цветни медалјони на овој wallид Полето изгледа како ткаена тк�

DEN 2.67

Отстранлива Позадина Активирана Со Вода Демонска Дамаска Гроздобер Цветна Геометриска Лажица Отстран�

DEN 3.00

Излупете И Залепете Отстранлива Позадина Грчки Клучни Плочки Плочка Класичен Препи Наутички Откријте �