.

.

Одлична цена
Поатрен Модни Жени Печатење Бикини Склекови Обложени Костими За Капење Костими За Капење Облека За Плажа

Поатрен Модни Жени Печатење Бикини Склекови Обложени Костими За Капење Костими За Капење Облека За Плажа

DEN 0.67

Залиха
Достапно за нарачка

Мода Жени Печатење Бикини Склекови Обложени Костими За Капење Костим За Капење Облека За Плажа Ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : Изработена од мека висококвалитетна ткаенина за брзо сушење, удобна е и издржлива. Прилагодливи ремени за шпагети и поместен градник за склекови, обезбедуваат максимална поддршка. Врвот на танкини добро го крие вашиот стомак, исто како и носењето резервоар, прави да се чувствувате удобно и безбедно. Цветен принт и стил на плажа, привлечен, прават атрактивен и зачудувачки изглед. Рачно Миење и Закачување Суво. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Точка специфики Пол : Жени Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Полиестерска Декорација : Должина На Полиестерска Облека : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Секси, Каузален Пакет вклучува : 1 Комплет Костими За Капење (Содржи Подлога За Градите) Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : Големина На Долниот Дел На Долниот Дел На Задниот Дел Length S86cm/33.86"67cm/26.38"24cm/9.45"49cm/19.29"M94cm/37.01"72cm/28.35"25cm/9.84"50cm/19.69"L98cm/38.58"80cm/31.50"26cm/10.24"51cm/20.08"XL102cm/40.16"86cm/33.86"27cm/10.63"52cm/20.47"XXL106cm/41.73"92cm/36.22"28cm/11.02"53cm/20.87"Size : SBust : 86cm/33.86"Waist : 67cm/26.38"Долна Должина : 24см/9.45"Горна Централна Должина На Грбот : 49см/19.29"Големина : Мбуст : 94см/37.01"Половината : 72см/28.35"Долна Должина : 25см/9.84"Горна Централна Должина На Грбот : 50см/19.69"Големина : Лубуст : 98см/38.58"Половината : 80см/31.50"Долна Должина : 26см/10.24"горен центар Должина На Грбот : 51см/20.08"големина : Xlbust : 102см/40.16"Половината : 86см/33.86"Долна Должина : 27см/10.63"Горен Центар должина На Грбот : 52см/20.47"Големина : Xxlbust : 106см/41.73"половината : 92см/36.22"долна должина : 28см/11.02"горен Центар Должина На Грбот : 53см/20.87" модни Жени печатење бикини склекови обложени Костими за капење костим за капење облека за плажа во собата. Женски Секси Бикини Костим За Капење. ●Костими За капење За Жени+ : Мека предна постава, удобна за носење за малку поддршка и обликување. уникатниот дизајн е посебен за вас направи да изгледате шармантно и секси. ®Прилика : за летни костими за капење/облека за плажа/крајбрежје/забава на плажа/спорт на плажа/одмор/одмор/сите 2499 сезони. Ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини за специфични мерења за да постигнете совршено вклопување.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 271.84

Женско Посебно Тело Удобно Бикини Секси Костим За Капењегенско Посебно тело удобно бикини секси костим

DEN 3.33

Големина : С Биста : 88см / 34,65" Половината : 6896см / 26,7737,80" Должина : 28см / 11,02" Должина На Дното : 27см / 10,63" Голем�

DEN 2.67

Имаме различни големини за избор : S, M, L, XL, 2 XL овој производ е во големина На Евро, ве молиме изберете ја п�

DEN 0.33

Добредојдовте да го купите овој производ, следниве се деталните информации за производот, доколку имат�

DEN 287.20

Опис : Уникатниот дизајн на шупливи ремени го прави овој женски костим за капење да ви обезбеди совршен �

DEN 2.00

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 2.67

Пол : Жени Сезона : Лето Повод : Дневно, базен, Море Материјал : Најлон, Спандекс Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊ

DEN 3.00

Пакетот вклучува : 1 Комплет Костими За Капење (Кои Содржат Градите Рампа)Женски Американски Костим За К�

DEN 1.00

Женскиот Удобен Бикини Подели Дводелен Костим за Капење На Плажа со Костим за Капење Градник Карактери�

DEN 2.33

, И Ќе Добиете Неверојатен Изглед Долга Качулка Палто Жени Нане Јакна Повод : Многу Погоден За Секојднев�

DEN 399.84

Дами Модни Цвеќиња Печатење Елек Костим За Капење Сплит Бикини Женски Гаќи Со Големи Димензии Костим За

DEN 479.84

Забелешка : нашата вистинска големина е различна од табелата со големини, ве молиме погледнете ја табел�

DEN 319.84

13" колк : 86см / 33 (Бикини За Жени, Женски Костими за Капење,Дводелни Костими за Капење,костими за капење за

DEN 1.33

Стил : , Каузалност Ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Сезона : Должина На

DEN 319.84

Пакет : 1 сет swimwear Size Bust Waist Hip Cup S7681cm / 29 Топол совет : пред да нарачате за купување, задолжително погледнет�

DEN 575.84

Препорачајте Миење Раце И Закачете Суво Со Ладна Вода Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очеку�

DEN 271.84

Пол : Жени Сезона : Четири Сезони Прилика : Дневно, базен за меден месец, плажа вокација, базен партија, пл�

DEN 271.84

Бикини нова флуоресцентна боја костим за капење со едно рамо дводелен костим за капење Материјал : Најл�

DEN 2.00

Големина : И Половината : 64см / 25.20" Горна Должина : 26см / 10.24" Должина На Дното : 30см / 11.81" Под Биста : 66см / 25.98"

DEN 2.00

Пол : Жени / Женски Стил : Мода И Секојдневен Сезона : Пролет / Лето / Fall Прилика : летни костими за капење, з�

DEN 271.84

Секси Жени Спојување На Бикини Цврсти Дводелни Костими за Капење Костим За Капење Облека За Плажапомош

DEN 3.00

Женски 3 Парче Костим За Капење, Вратоврска Халтер Триаголник Бикини Постави Костим За Капење Со Прикри�

DEN 271.84

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА британија : 8 Биста : 8186см / 32"34" Половината : 5661см / 2224" КОЛК : 8691см / 3436" Големина : М

DEN 287.20

Женски Бандо Завој Бикини Сет Склекови Бразилски Костими За Капење Облека За Плажа Костим За Капење Тас