.

.

Одлична цена
Кралот Електрична Линија Напон Еден Пол Термостат w Персоналните Поставувања, K701E-B

Кралот Електрична Линија Напон Еден Пол Термостат w Персоналните Поставувања, K701E-B

DEN 2719.84

Залиха
Достапно за нарачка

Симплстат Електронски Термостат Со Персонализирани Поставки. Не Е Потребно Програмирање. Одликувајќи се со кориснички интерфејс од 3 преголеми, задно осветлени претходно поставени копчиња за температура што можат да се персонализираат (Дома / Далеку / Спиење). Едноставно притиснете го претходно поставеното копче за прилагодена удобност што важи и имајте доверба дека просторијата ќе достигне оптимална температура за неколку минути. Комбинирајќи ја водечката технологија за сензори за температура во индустријата со модерен елегантен дизајн, Серијата К700е на Кинг постигнува помала потрошувачка на енергија со повисоки нивоа на удобност со намалување на температурните промени во споредба со економичните модели. 3 Програмабилни Поставки (Дома / Далеку / Спиење). Еден Пол Батерија Напојува. Задно Осветлен Дисплеј За Лесно Гледање. Температурен Опсег 41w-95 WF (5w - 35 WC). Електронско Сензорирање За Точна Контрола На Температурата (qust 1 WF). За Употреба На Перваз, Вентилатор Принудени & Зрачи Електрични Грејачи. Големите Копчиња Со Задно Осветлување Овозможуваат Лесно Прилагодување. Монтира Директно на Вертикална Кутија за Електричен Штекер од 2х4 инчи. ЕТЛ Сертифициран ЗА САД и Канада. 2-годишна ограничена гаранција.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1119.84

Лесни Термостати За Читање кои нудат повеќе премиум карактеристики отколку конкурентни модели со пови�

DEN 2.33

W10225581 Одмрзнете Ја Замената На Термостатот За Kenmore / Sears 10658976700 ФрижидерКомпатибилен Со W10225581 Одмрзнете �

DEN 1.00

Паметниот термостат ќе биде вашиот најдобар избор за контрола на температурата за дома Забелешка : ве М�

DEN 3.00

Карактеристики : [Паметен Програмабилен Термостат] Неделен програмабилен и 5+2 дена и шест периоди прогр

DEN 0.67

Замена Фиксен Термостат 3387134, WP3387134, 2011, 306910, 3387135, 3387139, WP3387134 VP За Вир SEDX600 MQ0 Електричен Фен ве Молиме запом

DEN 2.00

Карактеристики : * сосема нов и висок квалитет*може да избере режим на работа за ладење или греење*Постав

DEN 0.67

Описовој термостат за одмрзнување се наоѓа во замрзнувачот зад задниот ѕид.Вистински фригидер дел.Дел �

DEN 447.84

Карактеристики : Напојување : DC 12 V / DC24 V / AC 110v220vtemperature Contrange Опсег : 55w 120 ® Сооднос На Резолуција : 0,1°C(9,999,9);

DEN 3.00

Термостатот 518 точно ја контролира собната температура за хидронска зона за греење со употреба на техно

DEN 559.84

Карактеристики : * сосема нов и висок квалитет*овој деликатен дигитален дисплеј температурен контролер

DEN 1.00

Грејните душеци за подови се состојат од греен кабел прицврстен на зелена мрежеста ткаенина, а грејниот

DEN 1.67

WR50 X10068 Одмрзнување Термостат Замена За Џенерал Електрични PTG25 LBMARWW ФрижидерКомпатибилен СО WR50 X10068 Одмрз

DEN 0.33

Thermostat на Whirlpool 5208528 е дел за замена за вашиот фрижидер Вител 5208528 ТЕРМОСТОТ НА ДЕЛОСТ : Овој термостат од о

DEN 2.67

НЦ (Нормално Затворено), 30110 Целзиусови Степени, 2 Терминали, Сонда од 71 мм Специјално дизајниран за елект

DEN 2.00

Карактеристики : * Изработени Од нерѓосувачки челик за храна*Висока точност*Без батерии без одржување*К�

DEN 959.84

ZFXST3012, Водоотпорен Јасен Дигитален Контролер На Температурата На Цевката, Цврста Интуитивна Фабрика За

DEN 1119.84

Карактеристики : * сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и прак�

DEN 204.80

W10225581 Одмрзнете Ја Замената На Термостатот За Kenmore / Sears 10653206200 ФрижидерКомпатибилен Со W10225581 Одмрзнете �

DEN 1903.04

Поставете сабота и недела освен неделните застој со лесна автоматизација на температурата Од Лукс ЕЛВ4�