.

.

Одлична цена
Риоимкио Исечени Џемпери За Жени Клиренс Врат Со Долги Ракави Тенок Фит Пуловер Џемпери Зимска Плетена Надворешна Облека Скокачки Врвови

Риоимкио Исечени Џемпери За Жени Клиренс Врат Со Долги Ракави Тенок Фит Пуловер Џемпери Зимска Плетена Надворешна Облека Скокачки

DEN 575.84

Залиха
Достапно за нарачка

Добредојдовте Во Utоимкио.Не Грижете Се За Скапите Такси за Испорака.Колку Повеќе Купувате, Толку Повеќе Ќе Заштедите!Риоимкио Исечени Џемпери За Жени Клиренс Врат Со Долги Ракави Џемпери Со Тенок Фит Пуловер Зимски Плетени Џемпери За Надворешна Облека Врвни Исечени Џемпери За Женски Клиренс Врат Со Долги Ракави Тенок Фит Џемпери Со Пуловер Зимски Плетени Врвови За Џемпери Со Горна Облека 1.Карактеристики : Секојдневен Дуксер,Долг Ракав,Хеџинг ,Маица Со Пуловер,Секојдневни блузи,Секојдневна Облека, Стилски и моден дизајн. 2.Материјал : Акрилик. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Специјалниот дизајн На Печатени Дуксери го прави посекси и попривлечен за носење. 4. Повод : Секојдневен, Дневен, Роденден, Состанок, Забава, Работа, Домашен Одмор итн. Погоден заumn и зима. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски џемпер Utоимкио Исечени Џемпери за Женски Клиренс Врат Со Долги Ракави Тенок Фит Џемпери Со Пуловер Зимски Плетени Врвови За Скокачи На Долна Облека. Исечени Џемпери За Жени Дозвола Долг Ракав Екипажот Тенок Одговара Пуловер Џемпери Зимски Плетени Горна Облека Скокач Блузи. 1.Карактеристики : Секојдневен Дуксер,Долг Ракав,Хеџинг ,Маица Со Пуловер,Секојдневни блузи,Секојдневна Облека, Стилски и моден дизајн. 2.Материјал : Акрилик. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Специјалниот дизајн На Печатени Дуксери го прави посекси и попривлечен за носење. 4. Повод : Секојдневен, Дневен, Роденден, Состанок, Забава, Работа, Домашен Одмор итн. Погоден заumn и зима. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Женски џемпер. Пуловер Џемпери За Жени Со Џебови Пуловер Џемпер Елек За Жени Дозвола Кардиган Џемпери За Жени Дозвола Летни Џемпери За Жени 2023 Исечени Пуловер Џемпери За Жени Пуловер Дуксери за Жени Дозвола.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 271.84

Детали за производот Сето тоа е за да останете удобни додека се случајни оваа сезона Нашите најдобро са�

DEN 271.84

Детали : * Големина На Ознака : S2 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат Табела За Голем�

DEN 1.67

како Мајк Дуксери 2022 Модни Плетени Џемпери Лабави Жени Со Долги Ракави Плетен Џемпер Секојдневен Пулов�

DEN 479.84

П2 : Дали ќе се намали или избледи?А2 : имавме направено некој тест и тој нема да се намали или избледи по м�

DEN 479.84

Добро направен џемпер!Избркајте го досадното во нашиот мунларен џемпер кардиган!Проучете ги класиците

DEN 811.04

Долги Џемпери За Женски Ракави Плус Големина Фустан Џемпер Со Висок Врат Доцна 2022 Лејди Долги Ракави Пл�

DEN 1.67

Женски Есенски И Зимски Секојдневен Лабав Топол Еднобоен Долг Ракав Тркалезен Врат Долг Ракав Секси Џе�

DEN 575.84

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Зимски Топол Џемпер,Плетени Џемпери,Секојдневен Лабав Скокач Со Пулове

DEN 538.24

Жени Плетење Блузи, Долг Ракав Круг Вратот Шарени Плетење Повик Партија Улица Fall Пролет Врвови Каракте�

DEN 0.33

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Зимски Топол Џемпер,Плетени Џемпери,Обични Лабави Дуксери Тип На Џемпе�

DEN 2.00

Големина : S Биста : 110cm / 43.31" ракав : 60cm / 23.62" Рамо : 50cm / 19.69" Должина : 80cm / 31.50" Големина : М Биста : 116cm / 45.67" Рака

DEN 460.32

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Зимски Топол Џемпер,Плетени Џемпери,Секојдневен Лабав Скокач Со Пулове

DEN 575.68

Женски Крпеница Кардиган Со Долги Ракави Отворени Предни Плетени Џемпери Карактеристики На Палтото : + �

DEN 2.00

Големина : S Биста : 110cm / 43.31" ракав : 62cm / 24.41" Рамо : 62cm / 24.41" Должина : 70cm / 27.56"Големина : M Биста : 116cm / 45.67" Ракав

DEN 561.60

Материјал : Изработен од полиестерски влакна, тој е мек, лесен, дише и има одличен за претстојната зима...

DEN 575.84

50" Ракав : 64cm / 25.38" должина : 91cm / 35.79" должина : 90cm / 35.25"големина : xl Биста : 127см / 50 Повод : Секојдневно секојдн