.

.

Одлична цена
Пентиус PWR11A Конвенционален-Заден

Пентиус PWR11A Конвенционален-Заден

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

Пентиус Брајтву Задните Бришачи доаѓаат во 11 специфични големини и претставуваат точна, лесна за инсталирање замена за задното сечило ОЕ. Задното сечило На Пентиус е силно и издржливо, со аеродинамична, тешка конфигурација на рамката и долготрајна површина за бришење за јасен вид на задниот дел, дури и во најлошите временски услови. Сопствениците на возила имаат тенденција да ја занемаруваат важноста на периодичната замена на Задното Сечило. Не ја загрозувајте безбедноста на вас и вашите патници со старо, испукано задно сечило што го попречува вашиот вид и размаски, ленти и евентуално го оштетува вашиот заден прозорец! Пентиус Задните Бришачи имаат функционалност, перформанси и изглед што одговара на сечилото НА ОЕ. Пентиус Брајтвју Задниот Бришач нуди супериорен квалитет по атрактивна, прифатлива вредност-цена. Пентиус PWR11 A Bright VUE Графит Задниот Бришач Сечилото-11" : Истата функционалност и изглед Како O. E. сечилото. Раб за бришење обложен со графит за непречено и тивко работење. Не се потребни адаптери. Брза и лесна инсталација во еден чекор.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 534.40

Овие бришачи на шофершајбната се со високи перформанси и можат да ги издржат најтешките услови за возењ

DEN 2.67

19962002 Volvo Wah Предниот Бришач НА Шофершајбната ГИ ЗАБЕЛЕЖУВА Зимските Бришачи 20winterfits Години : 1996 1997 1998 1999 200

DEN 239.52

Описи : Точка : Бришачи И Подлошки За Замена На Автомобилската Индустрија Големина : 14" 16" 17" 18" 19" 20" 21" 22" 24"

DEN 0.67

Гудјер е синоним за квалитет и сигурност Возачите од НАСКАР до НХРА се потпираат на производите На Гудј�

DEN 3.33

Трико 30 Серија Професионални Бришачи за Вклопување имаат аеродинамична рамка за стел која обезбедува и

DEN 3.00

Поддржана Од Гаранцијата За Делови За Сервисирање На Мотоцикли која нуди 2 години, неограничена километ

DEN 504.80

Описи : Ставка : ИЗБРИШЕТЕ Ги Бришачите И Подлошките За Автомобилска Замена На Шофершајбната Големина :

DEN 319.52

Описи : Точка : Feildoo Автомобилски Замена На Шофершајбната Бришачи И Подлошки Големина : 14" 16" 17" 18" 19" 20" 21" 22"

DEN 132.48

Трико 30Серија Професионално Вклопување На Бришачите на Шофершајбната имаат аеродинамична челична рам�

DEN 0.67

Acdelco Предност Бришачите на Зракот Се економична компонента за замена за вашето ГМ и негм возило Тие имаа

DEN 2.00

Нов 14 Инчен Водоотпорен Полимер Цела Сезона Бришач На Шофершајбната Сосема Нова Ставка, Отворете Ја Кут

DEN 1.33

Гудјер е синоним за квалитет и сигурност Возачите од НАСКАР до НХРА се потпираат на производите На Гудј�

DEN 1.00

Гудјер е синоним за квалитет и сигурност Возачите од НАСКАР до НХРА се потпираат на производите На Гудј�