.

.

Одлична цена
Сисал Јаже За Мачки Гребење Пост Играчки САМОСТОЈНА Табла За Гребење Мачки За Мачка За Вежбање Канџи, 3М

Сисал Јаже За Мачки Гребење Пост Играчки САМОСТОЈНА Табла За Гребење Мачки За Мачка За Вежбање Канџи, 3М

DEN 207.84

Залиха
Достапно за нарачка

Тип На Ставка : Сисал Јаже. Материјал : Сисал. Должина : 3 м/118.11", 5 м/196.85". Ширина : 6 мм/0,24". Карактеристика : Издржлив. Карактеристики : . 1. Заштитник за мебел : можете да го врзете на вашиот мебел за да спречите оштетување на мачките. 2. Долг Работен Век : со висококвалитетен материјал, ова јаже е издржливо и не е лесно да се оштети. 3. Економски : тоа е одлична замена за поправка на старото истрошено јаже на столбот/дрвото за гребење на мачката, направете го како нов, спасете ве од тоа да мора да купите нов. 4. Здраво : тоа е безбеден и нетоксичен материјал, овој производ е безопасен за домашни миленици. 5. Функција : јажето е малку грубо за човекот, но тоа и се допаѓа на мачката. Ги излудува и помага да престанат да гребат на друго место. ●Висококвалитетен Материјал● : Премиум природно сисално јаже, Цврсто и цврсто извртено сисално јаже направено во Бразил, Од Влакна Од Агава Сисалана. Совршен 100% природен избор за тешки внатрешни и надворешни апликации, нетоксични и издржливи, традиционална обработка, рачно сушење. Одлично за ситуации кои бараат малку истегнување. ●Еколошки● : 100% биоразградливи органски, нетретирани влакна. Не се додаваат масла, хемикалии или вештачки агенси за време на процесот на производство. ●Индустриска Јачина● : во Споредба со другите природни јажиња како Манила, сисалното јаже за сите намени е поцврсто и може да издржи тешки услови. Отпорен на влага, абразија и сите временски услови. Сисал е најпосакуваното природно влакно за сите проекти, од морски врзани врски до врзување, поправка/изработка на столб за гребење мачки и фиксна употреба на отворено. ●Вообичаена Употреба : Одлична замена за поправка на старото истрошено јаже на столбот / дрвото за гребење на мачката, направете го тоа како ново, зачувајте ја формата што треба да купите ново. Исто така може да се користи за завиткување на нозете на мебелот или насекаде каде што вашите мачки сакаат да гребеат. Ова не само што игра декоративна улога, туку и за да ја избегне шепата на мачката. €Избор На големина : имаме 3м И 5М сисално јаже за избор. Осигурајте се за должината што ви треба, подобро да имате повеќе отколку што не е доволно. 3м е доволен само за поправка на некои места или мал столб, 5М МОЖЕ да биде доволен ЗА покривање на голем столб.

Спецификација

Избор на клиент