.

.

Одлична цена
Црвен Кап® Машки Перформанси Со Кратки Ракави Cnit® Fle Серија Pro Polo

Црвен Кап® Машки Перформанси Со Кратки Ракави Cnit® Fle Серија Pro Polo

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Ова плетено работно поло со кратки ракави прикажува примерна работна етика. Изработен е од издржлива ткаенина отпорна на финтата, но не штеди на удобноста. Плетената ткаенина исто така ја отстранува потта во текот на целиот работен ден за да ви помогне да останете суви и самоуверени. Бонусот на џебниот ракав и етикетата без ознаки ја прават оваа работа поло популарна кај работниците во градежништвото, производството, транспортот, дистрибуцијата и пошироко. Ткаенината отпорна на финтата и брчките ве одржува да изгледате полирано и професионално. Супериорната фитилност ве одржува ладни и суви. Правиот Раб изгледа професионално без разлика дали е напикан или изоставен. Индустриски перење пријателски.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 3.00

snilers е вашиот одатза за мажи гардероба спојници со стилот што го сакате.Совршен Натпревар со вашите омил

DEN 287.84

100% полиестер, Спин Боја Полиестер Пике, Ребрести плетени јака, Целосно снимени вратот споеви, Напред Рам

DEN 319.68

Машки И Зимски Џеб Со Половина Патент Модно Слободно Време Џемпер Со Цврста Боја Coat Features : 1.It изработен е

DEN 1.00

Водоотпорен и дише, овој задебелен слој во боја е направен за да ве одржува удобно во влажното време Тоа

DEN 335.84

Мажите Кошула Краток Ракав Копчето Надолу Кошула Материјал : Лесен, Брз Сув, Без избледување, Без смалув�

DEN 2.00

Изведете го најдоброто, без разлика дали се на врски или да направите презентација за продажба Овој вла�

DEN 159.84

Класичен шарен поло во ултра лесна маичка за влага за влага за супериорна удобност во топлото време...

DEN 1040.00

П11 Печатени Поло.Редовно вклопување.Класично деколте со самокака.Напред Рамо шевове самојака деколте с

DEN 0.33

Голф Поло Маици За Мажи 2023 Патент Копче Долги Ракави Лабави Кошули Сезона : Сите сезони Пол : Мажи Повод :

DEN 2.67

✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈Гроздобер Кошули За Мажи Шарени Кратки Ракави Хавајски Кошула Лето Копче Надолу

DEN 287.84

Додадете го овој маж за кратки ракави Pique Performance Golf Polo во вашата гардероба за голф Изработена со мека тка�

DEN 1.33

100% Полиестер, Полупатент со потсмевачки врат, детали За Блокирање На бои на страничните панели и прекум�

DEN 3.33

100% полиестерска ткаенина, Чувајте ја вашата гардероба свежа со Полото Во Боја Парма Можеби тоаxe2x80 x99s во�

DEN 623.84

Контрастната лента на јаката и манжетните ја одржува едноставна и спортска Што се однесува до удобност�