.

.

Одлична цена
Замена На Филтерот за Гориво, Голем Филтер за Гориво со Канистер 3 8 инчи Лесен За Инсталирање Филтер За Гориво За Фабрика За Дома

Замена На Филтерот за Гориво, Голем Филтер за Гориво со Канистер 3 8 инчи Лесен За Инсталирање Филтер За Гориво За Фабрика За

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

Замена На Филтерот за гориво, Голем Филтер за Гориво со Канистер 3/8 во Лесен За Инсталирање Филтер За Гориво За Фабрика За Домашна Спецификација : Тип На Ставка : Филтер За Гориво : Фитинг За Железо : 3/8 во НПТ10 рејтинг апликација : Универзална За модификација на автомобили должина : Прибл. 5 3/8индијаметар : Прибл. 3 1/4 Во Пакетот Листа : 1 x Филтер За Гориво Голем филтер за гориво, горивото не е попречено. Тој е до 90 КГР и може ДА издржи 15ПСИ. 10 рејтинг, одличен ефект на филтрирање. Карактеристики 3/8 во влезот и излезот НА воздухот НА НПТ. Доаѓа со комплетни држачи за монтирање и хардвер, лесен за инсталирање. Изработен од висококвалитетен железен материјал, цврст и издржлив. Позлатениот е без бруси. Лесно за замена, само отстранување на еден и испуштање на канистерот.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 191.84

Болдвин Филтри, бренд На Одделот За Мобилни Резервни Делови На Моторот Паркер (ЕМАМ), е глобален снабдув�

DEN 154.24

ПРИМЕНЛИВ МОДЕЛ : овој комплет за филтер за воздух е погоден за stihl FC100 FC110 FC90 FC95 ЗА FR130 ЗА FT100 ЗА FX130, провер�

DEN 1.33

Гориво Вода Сепаратор Елемент Од Baldwin Филтри ® Со Отстранлив Мозоци Позиција : Секундарна...

DEN 1.33

4Пакет 691035 Замена На Филтерот За Гориво За Бригс И Стратон 19ф437013201 МоторКомпатибилен со 493629 Филтер За Го�

DEN 0.67

ВИКС Гориво (Комплетен Во Линија) Филтер Филтрите ЗА Гориво WIX обезбедуваат одлична заштита на моторот з

DEN 1.00

Викс Кертриџ Гориво Метал Канистер Филтер WIX HD Филтрите за Гориво нудат висококвалитетни медиуми со вис

DEN 1.67

Овој Фрам Филтер За Гориво е компатибилен СО МГ МГБ 1981, 1980, 1979, 1978, 1977, 1976, 1975, 1974, 1973, 1972, 1971, 1970, 1969, 1968, 1967, 1966,

DEN 191.84

СпинНа Филтер За Масло Од baldwin филтри® Валканото масло може да предизвика катастрофално оштетување на в

DEN 2.00

Гориво Вода Сепаратор Елемент Од Baldwin филтри® Со Отстранлив Мозоци Позиција : Секундарна...

DEN 3.33

Филтер за Гориво Филтер За Гориво Одговара Изберете : 1988.19901995 ДОЏ КАРАВАН 6 Цил 3 Л 19901995 ДОЏ ГРАНД КАРАВАН

DEN 191.84

Болдвин Филтри, бренд На Одделот За Мобилни Резервни Делови На Моторот Паркер (ЕМАМ), е глобален снабдув�

DEN 639.84

Болдвин Филтри, бренд На Одделот За Мобилни Резервни Делови На Моторот Паркер (ЕМАМ), е глобален снабдув�

DEN 3.00

Филтерот за гориво пентиус изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка...