.

.

Одлична цена
Ахгли Компанија Затворен Круг Крпеница Зелена Преодна Површина Килими, 3 ' Круг

Ахгли Компанија Затворен Круг Крпеница Зелена Преодна Површина Килими, 3 ' Круг

DEN 209.60

Залиха
Достапно за нарачка

Нашите супер-Меки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена брзина, што ги прави помеки, свилени и потрајни од која било друга ткаенина од килим. Овие премиум сопствени килими се чувствуваат одлично под нозете и додаваат живописен допир на секој простор. Со нивната висококвалитетна конструкција, можете да уживате во овие килими во годините што доаѓаат. Ахгли Мешавина-Супер-Мек Облак Фланелен Материјал. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Пријателски За Миленичиња И Деца. Достапно во повеќе Големини и Форми.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2650.24

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 0.33

Јасмин 3756 Слонова Коска / Црна гроздобер 7 '10" х 10 ' 6" МашинаТкаени Од 100% Полипропелен Без Поддршка Произве

DEN 1342.40

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 1261.60

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 0.67

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 1823.84

Импресивната цветна шема и формалната граница го прават тепихот на лозјето исклучително парче...

DEN 3.33

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 1666.24

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 0.67

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 3.00

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена