.

.

Одлична цена
Кенсингтон, KMW75326, Про Вклопуваат Ergо Вертикална Безжична Топка, 1, Црна

Кенсингтон, KMW75326, Про Вклопуваат Ergо Вертикална Безжична Топка, 1, Црна

DEN 656.00

Залиха
Достапно за нарачка

Вертикалната топка има дизајн одобрен од ergономист кој промовира правилно усогласување на зглобот, раката и рамото за да се зголеми удобноста и да се минимизираат потенцијалните соеви. Аголот на навалување од 60 степени го одржува вашиот зглоб во природна положба на ракување за да го подобри држењето на зглобот и подлактицата. Дизајнот лесен за употреба ја намалува кривата на учење при премин од глушец во топка. Премиум прецизноста и брзината обезбедуваат попрецизна и помазна контрола на курсорот и ви овозможуваат лесно да се префрлате помеѓу поставките за dpi за различна контрола на брзината на курсорот. Bluetooth технологијата обезбедува стабилна врска до три компјутери. Искусете ги стандардните поставки за приклучување и репродукција или користете софтвер Кенсингтон Работи за да поставите опции за покажувач и лизгање и професионално да прилагодите девет копчиња за да се справите со заедничките задачи со еден допир. Дизајнот што лесно се чисти обезбедува копче за исфрлање на топката за лесно чистење. Долгото траење на батеријата работи до 18 месеци на двете вклучениa батерии.Кенсингтон Про Одговара На Вертикална безжична Топка designономист одобрен дизајн обезбедува целодневна удобност. Висококвалитетниот оптички сензор за следење нуди непречена контрола на курсорот. Флексибилните опции за безжична врска ви овозможуваат да поврзете до 3 уреди. Копчето за исфрлање на топката ви овозможува брзо чистење на нечистотијата, нечистотијата и бактериите. Долгото траење на батеријата обезбедува до 18 месеци употреба на 2a батерии.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 223.84

Опис : Безжичната Мрежа од 2,4 GHz обезбедува моќна, сигурна врска со работно растојание до 10m Глувчето е до�

DEN 1.67

Овој пренослив безжичен глушец е совршен додаток за оние кои патуваат за работа или секој што сака пого�

DEN 0.33

работен простор на вашето биро или на масичката со овој безжичен, миниУСБ поврзан глушец Скролувајте ле

DEN 223.84

7 Инчен 2018, Рампа 9 (Забелешка : Bluetooth вообичаено има bluetooth лого во долниот десен агол на компјутерот, ако в�

DEN 223.84

Карактеристики : Поврзување со двоен режим, собт 5.1 врска и 2.4 G безжична врска.Глушец на полнење, вграден

DEN 206.24

2.4 Ghz Поддршка Win7 Win8 Win10 Linux OS X ИЛИ Android таблет [ПРИЈАТЕЛСКИ ЗА КОЖАТА за УДОБНОСТ] Глувчето Со Тивок клик с�

DEN 1279.84

Гејминг глушецот Razer Naga Epic MMO е надградба на оригиналниот наградуван и масовно популарен Razer Naga што ја ме�

DEN 1.67

Гејмерски глушец дизајниран Да ги задоволува Навивачите На Војна На Ѕвездите со двојна поврзаност од 2,4

DEN 0.67

Про Одговара Безжичен Глушец со Средна големина за Компјутери и Macs нуди компактна големина која е соврш

DEN 1.33

Светлината на индикаторот ќе излезе по спарувањето и глувчето може да се користи нормално.4 G Безжичен р�

DEN 5904.00

Без разлика каде сте, потребен ви е глушец на кој можете да се потпрете : лесен за пакување, приклучување

DEN 238.08

Package Includes Connectland 2.4 GHz Wireless Optical Mouse, White x 1 Item Description Connectland 2.4 GHz Wireless Optical Mouse, White USB Nano Receiver Can be Stored Within the Mouse Col

DEN 2.00

Безжичниот мултимоден глушец N700 е комбиниран уред за покажување на глувчето и ласерот кој е совршен за �

DEN 2.67

Воведување на најновиот член на семејството на производи Ролермаус, Мобилниот Ролермаус Обезбедувајќи

DEN 0.67

Работете во удобност и подобрете ја вашата продуктивност со прецизноста и разноврсноста на овој логите

DEN 222.08

Logitech® Глувчето M100 ви ги дава само основите за удобна, сигурна контрола на вашиот компјутер...

DEN 1.33

MX Master 3 е моментална прецизност и бесконечен потенцијал Електромагнетното тркало Mag Speed ​​е нашето најт

DEN 12944.00

Ултратенка подлога за глувци има цврста површина за следење која работи подеднакво добро и со ролери и �

DEN 2.33

Безжичен Глушец Со Блескави Светла 2.4 G Бесшумно Глувче СО USB Приемник Преносни Компјутерски Глувци За Д�

DEN 1.33

2 2019, Рампа 9 Цврстото гумено тркало за лизгање против лизгање гарантира дека вашата рака нема да се лизн�

DEN 206.24

2.4 Ghz Поддршка Win7 Win8 Win10 Linux OS X ИЛИ Android таблет [ПРИЈАТЕЛСКИ ЗА КОЖАТА за УДОБНОСТ] Глувчето Со Тивок клик с�

DEN 206.24

2.4 Ghz Поддршка Win7 Win8 Win10 Linux OS X ИЛИ Android таблет [ПРИЈАТЕЛСКИ ЗА КОЖАТА за УДОБНОСТ] Глувчето Со Тивок клик с�

DEN 223.84

2.4 Ghz Поддршка Win7 Win8 Win10 Linux OS X ИЛИ Android таблет [ПРИЈАТЕЛСКИ ЗА КОЖАТА за УДОБНОСТ] Глувчето Со Тивок клик с�

DEN 204.64

2.4 Ghz Поддршка Win7 Win8 Win10 Linux OS X ИЛИ Android таблет [ПРИЈАТЕЛСКИ ЗА КОЖАТА за УДОБНОСТ] Глувчето Со Тивок клик с�

DEN 0.33

ПОЛНЕЊЕ И БЕСШУМНО овој блутут глушец на полнење може лесно да се наполни Неговата супериорна техноло�

DEN 2.67

Подобрете ја вашата продуктивност со Ова Јаболко Магија Bluetooth Глувчето (Бела, Сертифициран Реновиран)...