.

.

Одлична цена
Хаите Кид Екипажот Вратот Еластична Половината Салон Во Собата Лабава Цртан Филм Печатење Облека За Спиење Фотографија Врвот И Панталони Долги Ракави Салон Стил Т

Хаите Кид Екипажот Вратот Еластична Половината Салон Во Собата Лабава Цртан Филм Печатење Облека За Спиење Фотографија Врвот

DEN 303.84

Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Пол : Деца, Бебе, Момчиња,Детски Стил : Детски Момчиња Комплет Пижами Со Долги Ракави, Врвни И Панталони Облека За Спиење, Комплети Салони За Цртани Принтови, Секојдневни 2 Парчиња Облека Тип На Шема : Цртан Филм Печатење Боја : Како Што Покажува Сликата Големина : 73, 80, 90, 100, 110, 120, 130, 140 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Памук, Спандексно Деколте : Должина На Вратот На Екипажот : Долг Ракав На Половината : Еластична Должина На Половината : Долга Сезона : Пролет, Fall, Зимски Карактеристики : 1. Материјал : Памук. Мека и удобна, нема штета за здравјето на кожата на момчињата.2. Карактеристики : симпатична шема дизајн, цртан филм печатење, шарени, итн. Многу поубаво од сликите, бебињата ќе добијат тони комплименти за тоа, на децата ќе им се допадне.3. Големина : Децата на иста возраст може да се разликуваат во висина и тежина. Ве молиме следете ја табелата со големини за да изберете соодветна големина. 4. Прилики : Совршен За секојдневна, секојдневна, облека за спиење, одмор, одмор, затворен простор, забава, фотосесија итн. Најдобар подарок за вашите деца.Содржина на пакетот : 1 Х Детска Облека За Момчиња (други Додатоци не се вклучени) Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Дете Дете Момче Долги Ракави Пижами Во Собата, Цртан Филм Печати Врвот и Панталони Пјс Салон Сетови, Повик 2 Парчиња Облека. Материјал-95% Памук 5% Спандекс. Памучна Ткаенина за Овие Комплети Пижами Е Мала Тежина, Издржлива И Добра Апсорпција на Пот Што одговара За Пролет Fall Облечена. Дизајн-Костум За Облека За Деца Мали Момчиња, Пуловер Со Долги Ракави Со Цртан Принт Ги Прават Децата Да Изгледаат Повеќе Активности и Трендовски. Врвот на Вратот на екипажот, Долгите Панталони со Висок Појас Ги Одржуваат Децата За Дневна Удобност, Одлично Се Вклопуваат како Ноќница. Повод-Дводелните Пј Комплети Се Идеални Погодни За Лежење и Спиење, Забава Со Пижами, Облека за Спиење, Затворен Простор, Дневна Соба, Спална Соба, Одмор, Патување и Дневна Облека за Спиење. Мерење - Нашиот Костум За Облека За Бебиња За Момчиња. Ве молиме Пронајдете Ја Табелата Со Големини за Вашата Референца.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 287.68

Потписот од Levi Strauss & Co Boys Taper Fit фармерките обезбедуваат тренд на тексас, изграден тешки и супер удобно за

DEN 3.33

Оваа слатка пеперутка со долги ракави на врвот и облеката за хеланки комбинира удобност, стил и без напо

DEN 1.33

А+ стилот е сè негов во маичката на Пике Поло на Wonder Nation Позајмува безвременски изглед на неговиот учили�

DEN 303.84

Одлично Чувство : Изработено од квалитетни материјали, топло, не тешко, дише, секојдневно носење, како да

DEN 255.52

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница!Квалитетот е прв со најдобра услуга клиентите се наши прија�

DEN 2.67

Измешајте и совпаѓајте со други 365 деца стилови за да создадете полесни и забавни облеки! Сет со 2 парчињ�

DEN 1.67

Таа ќе ја сака правдата девојки истегнат тексас комбинезони! Овие симпатични комбинезони имаат слатки �

DEN 0.67

Водете ги вашите војници да се борат со Оваа Ноќта на Вештерките кога ќе го облечете Детето Колонијална

DEN 2.00

Повлечете го студиото во Avia за меко и удобно вклопување Мешава ткаенина и ткаенина од влага продолжуваа

DEN 1.00

Овој костум за деца на девојче за Ноќта на вештерките вклучува фустан со фустан од џампер од пенис, со ра

DEN 207.68

Додадете малку блесок во вашата облека со влошки во контрастна боја што се обвиткуваат од напред кон на�

DEN 272.00

Ура за холивудски џогери за момчиња! Овие џогери поврзани со саќе имаат трендовски силуета за ладниот и�

DEN 271.84

Гледањето Кошарка Со Баба е најголемото време! Гледам Кошарка со Мојата Грама Младинска Маица, совршен �