.

.

Одлична цена
Секси Чипка Танга За Жени Долна Облека Рашири Ремен Гаќи Т-Назад Гаќи В-Половината Бикини Г-Жици Сина Л

Секси Чипка Танга За Жени Долна Облека Рашири Ремен Гаќи Т-Назад Гаќи В-Половината Бикини Г-Жици Сина Л

DEN 479.84

Залиха
Достапно за нарачка

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница-XFLWAM!Ве молиме, не само упатете го водичот за големина што го дава, туку и треба да го повикате нашиот!!!Секси Чипка Танга За Жени Долна Облека Рашири Ремен Гаќи Т-Грб Гаќи В-Половината Бикини Г-Жици Сина Лспецификација : Пол : Жени, Дама, Женскисезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекстил : Мода, Секојдневен, Дома, Дневно.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Карактеристики : Совршен За меден месец, ноќ за состаноци, забава за долна облека, годишнина, денот на вљубените, будоар, спална соба, бања и секоја слатка ноќ.Женска Долна Облека памучни Бикини Гаќи се дизајнирани за ваша удобност. Изработени од висок квалитет со двојно поголема должина на влакната и природна флексибилност на обичниот памук за подобра апсорпција и дишење.Пакетот Вклучува : 1 х Женски Гаќи .Известување : 1.Ве молиме дозволете грешка од 3-5 см поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате.2.Ве молиме разберете дека боите може да постојат хроматска аберација како различно поставување на слики.Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Половината : 64см/25.20 "Должина : 20см/7.87" . Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 38 Половината : 68см/26.77 "Должина : 21см/8.27" . Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 40 Половината : 72см/28.35 "Должина : 22см/8.66" ТКАЕНИНА ЗА НАШАТА ДОЛНА ОБЛЕКА-95%Полиестер и 5% Спандекс.Женска Долна Облека памучни Бикини Гаќи се дизајнирани за ваша удобност.Изработени од висок квалитет со двојно поголема должина на влакната и природна флексибилност на обичниот памук за подобра апсорпција и дишење. ДОЛНА ОБЛЕКА ЗА ЖЕНИ-комбинацијата на чешлан памук и спандекс ги прави гаќите многу меки. Се грижи за чувствителна кожа и спречува чешање и иритација на кожата.Памучните гаќички што дишат со големи истегнување на облините, ви овозможуваат да носите удобно, без затегнување, нека дишат колковите. ЧИПКА ДОЛНА ОБЛЕКА за ДАМИ-појасот е дизајниран со чипка, а грбот е дизајниран и со обвивка од чипка која изгледа мека,лесна и дише,прави да се чувствувате романтично и секси.Дизајнот со низок струк може да ги прикаже прекрасните облини и секси на жените, правејќи да изгледате извонредно и убаво. Повеќе БОИ-Луѓето можат да изберат различни бои на долна облека според нивните преференции и потреби, зголемувајќи ја разновидноста и персонализацијата на она што го носат. Покрај тоа, различни бои на долна облека може да се користат и за различни прилики и облеки, зголемувајќи ја флексибилноста иesетиката на облекувањето. УПАТСТВО ЗА НЕГА-ве Молиме измијте ја машината или рачно измијте со ладна вода, темни бои одделно, исушете се на ниско ниво.Не избелувај.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.67

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

DEN 419.04

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 479.84

Големина : Половината со една големина : 6288см / 24,4134,65" Должина : 20см / 7,87" Тежина : 4060КГ Ткаенината е свилен �

DEN 1.00

3пц Женска Мода Печатена Долна Облека За Дишење Танга Дами Хулахопки Апартман Со Цело Тело3пц Женска Мод

DEN 3.33

Женски Еднобојни 3д Врежани Чист Памук Големи Димензии Абдоминални Гаќички Со Висок Струк Материјал : п�

DEN 367.84

Highенски високо половината памучна долна облека меки гаќички за дишење, се протегаат брифинзи редовно...

DEN 3.33

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 0.67

Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 72cm / 28.35" Должина : 26cm / 10.24" Големина : XXL САД : 12 ВЕЛ

DEN 479.84

Големина : М Половината : 30см / 11.81 "Должина : 19см / 7.48" Големина : Л Половината : 32см / 12.60 "Должина : 25см / 9.84" же

DEN 479.84

Немој mind Одлично за под хеланки, фустани, здолништа, облека за вежбање.Како да се мие : Рачно Перење Ладно

DEN 114.72

Детали : *Големина на ознаката : SXL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат...

DEN 287.84

Женски Танга Секси Гаќи Танга Чипка Панталони Дами Гаќички Underwear Features : 1.It изработен е од материјали, дов

DEN 0.67

Loveе го сакате ова без граници памук / спандекс бикини Мазната еластична лента за половината е супер удо�

DEN 287.52

Хомадли Женски Долна Облека Удобност ГаќиДолна Облека Каки Големина Слободна Големина Материјал : Најл

DEN 191.84

Чипка хемиза, свиленкаста мазна, растеглива мрежа лебди над телото за опуштено вклопување, прикажувајќ�

DEN 191.84

Запознајте го oyојспун Радосен нов спин на тајните богатства Исклучиво на Кажете му збогум на линиите со

DEN 1.00

Големина : М Половината : 5666см / 22,0525,98" колк : 7282см / 28,3532,28" Должина : 28см / 11,02" Големина : Л Половината : 6070см /

DEN 1.00

Големина : С Половината : 6294см / 24,4137,01" Должина На Меѓуножјето : 18,5 см / 7,28" Препорачана Тежина : 85110гр Голем�

DEN 1.67

Големина : С Биста : 80~90см / 31.5"~35.4" Половината : 64~74см / 25.2"~29.1"Големина : М Биста : 84~96см / 33.1"~37.8" Половината : : 6

DEN 0.33

л Специјален дизајн на чипка л изработен е од материјали, издржлив за секојдневно носење! л ова е одличе�

DEN 331.04

Производите од мунлар покриваат секси долна облека, дамски пижами, бебешки кукли, долна облека итн.Ние с

DEN 207.84

За големината : Големината на Кина е помала од големината на Велика Британија / САД Доколку вашата станд�