.

.

Одлична цена
Женски Јога Спортски Панталони За Широки Нозе Џогери Панталони Удобни Лабави Врвки За Влечење Дневна Пижама Ноќна Облека Со Џебови

Женски Јога Спортски Панталони За Широки Нозе Џогери Панталони Удобни Лабави Врвки За Влечење Дневна Пижама Ноќна Облека Со

DEN 319.84

Залиха
Достапно за нарачка

Опис : . Датум На Лансирање : 2020/12/01 . Бренд Име : MAWCLOS. Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Женски Широк Нога Јога Панталони Лабава Џеб Салон Облека Врвка Пижами Панталони Тренингот Спортски Панталони Панталони. Тип На Шема : Еднобојна, Еластична Половина, Брзо Сушење, Врвка За Влечење, Џебови. Боја : Црвена, Сива, Зелена, Црна, Сина, Розова, Црвена Вино, Светло Сина, Виолетова, Светло Розова (По Избор). Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 85%Полиестер, 15% Спандекс. Должина : Должина На Глуждот. Половината : Висок Половината. Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Спорт, Јога, Теретана, Фитнес, Трчање, Секојдневно, Дома. Карактеристики : . 1. Дизајнот со висок струк прави да изгледате убаво и витко, дизајнот На Права нога помага да се измени обликот на ногата. 2. Погоден за секојдневно носење, удобен и убав. 3. Супер удобен за носење, уникатен стил, ве прави поубави, модни, секси и елегантни. 4. Совршен за Одмор, Работа, Канцеларија, Состанок, Облека за Плажа, Дом, Улица, Забава, секаков вид секојдневен живот или секојдневна употреба. . Содржина На Пакетот : . 1 х Панталони (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . Затворање на врвка. Мек Материјал : 85%Полиестер, 15% Спандекс. Супер мека и растеглива. Доволно издржлив за носење во теретана или салон. Машинско перење ладно, Не избелувајте. Долги панталони за вежбање јога, панталони за трчање, широки панталони за нозе со врвка, харем панталони. Карактеристики : Лабаво фитинг, еднобојна, широка нога, еластичен струк,висок струк, исправен. Обични дневни спортски панталони со два странични џебови за безбедно складирање на ситници. женски спортски панталони со џебови, палацо панталони, панталони за џогирање, удобни и еластични панталони за дневна пјс. Врвка за влечење и Широка Нога : лабавите јога панталони се прикажани во врвка за влечење на половината за затегнување или олабавување. Лентата за половината е многу еластична и воопшто не штипка. Правата нога и отвореното дно, ќе направат да изгледате како да се вклопувате во слабеење и да одите со било каков стил од сезона во сезона. Повод : панталоните за јога широки панталони за нозе се многу разноврсни и можете да ги носите на јога, на отворено, пилатес, салон, излегување, спортување, одмор, плажа, спиење и вежбање. Овие женски панталони ќе бидат омилени во вашата дневна облека.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 367.84

Женски Трчање Панталони Смешни Тиква Печати Висок Половината Лабава Дневна Панталони Со Странични Џеб�

DEN 0.67

Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Тип на шема : цврст Стил : Секојдневен Одговара : Одговара на г�

DEN 3.00

✮Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте ме, тоа е наша чест да ви служи✮ ве моли

DEN 380.32

4Насочно Истегнување На Високиот Струк : половината е добро дизајнирана и ја покрива navel.It обезбедува со�

DEN 287.84

Толку меко ќе сакате да ги носите цел ден и ноќ! Овие супер меки џогери за жени имаат супер слатки слики н

DEN 2.00

Сезона : Пролет Лето Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврст Должина На Ракавот :

DEN 2.67

Добредојдовте На Meetotime Store ✮ние нудиме различни попусти, и ние нудиме 30дневна гаранција за квалитет✮ ✮

DEN 1.67

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Спортски Дуксер, Женски Џогер Сет, Тренерки Тип На Шема : Цврста Боја :

DEN 1.67

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 7482см / 29.1332.28" Должина : 102см / 40.16" Колк : 105см / 41.34" Г�

DEN 255.84

Женските секојдневни удобни панталони можат добро да се совпаднат со врвот, маици, блуза, чевли, сандали

DEN 367.20

Големина : С Половината : 6284см / 24,4133,07" колк : 113см / 44,49" Должина : 100см / 39,37" Големина : М Половината : 6688см / 25,9

DEN 380.32

Женски Џогирање Задници Топла Зимска Врвка Џогирање Дно Наредени Термално Руно Спортски Панталони Пан�

DEN 399.68

колати Женски Дуксери Тренерка 2023 Долги Ракави Патент Со Качулка Дуксер Јакни Со Џогер Спортски Пантал�