.

.

Одлична цена
Нова Година На Змиско Животно Кина Хороскопски Фиба Шамија Брош Клип За Коса Барет

Нова Година На Змиско Животно Кина Хороскопски Фиба Шамија Брош Клип За Коса Барет

DEN 159.84

Залиха
Достапно за нарачка

Големина : дијаметар На Внатрешниот круг : 2 см / 0,8 инчи вкупна должина : 6,3 см / 2,5 инчикласификација : Фиба,Облека За Глава : - полирана површина за позлата, не бледнее и ' рѓа долго време.- Фиба Е совршен избор на дневна колокација, ретро стилот Во Европски стил ќе додаде уникатен шарм во вашиот живот. Користете како подарок топер или порибување полнети или како подарок себе. - Исклучителна мала кутија за подароци, нема да гребе.Материјал : Количина На Метален Пакет : 1 х Шнола овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Нова Година На Змиско Животно Кина Хороскопски Фиба Шамија Брош Коса Клип Барет.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 143.84

Опис : Одликувајќи се со стилски дизајн и прекрасен изглед, шнолата изгледа шармантно и елегантно и е со�

DEN 3.33

Овие прекрасни иглички изработени од метал и кристал, издржливи и светкави, секоја игла за коса мери при

DEN 160.00

Големина : дијаметар На Внатрешниот круг : 2 см / 0,8 инчи вкупна должина : 6,3 см / 2,5 инчикласификација : Фи�

DEN 223.84

Опис Украсете го стилот на облекување на вашите деца со нашите прекрасни клипови за коса, може сигурно в

DEN 2.00

спецификации : различни стилови на боби игла, лесни за совпаѓање со различни тимови тит може да се корис

DEN 160.00

Големина : дијаметар На Внатрешниот круг : 2 см / 0,8 инчи вкупна должина : 6,3 см / 2,5 инчикласификација : Фи�

DEN 3.00

Карактеристики : 1.Со оваа игла за коса, можете да направите убаво haircut.2.It погоден е за дневни и вечерни за

DEN 1.00

Сигурен и Долготраен : овие странични штипки за коса се изработени од квалитетна легура, кристал и вешта

DEN 3.00

Големина : дијаметар На Внатрешниот круг : 2 см / 0,8 инчи вкупна должина : 6,3 см / 2,5 инчикласификација : Фи�

DEN 175.84

Опис дали сакате да се облекуваат за вашите убави деца? Дали сеуште сте загрижени што им давате на вашит�

DEN 2.00

Големина : дијаметар На Внатрешниот круг : 2 см / 0,8 инчи вкупна должина : 6,3 см / 2,5 инчикласификација : Фи�

DEN 3.33

Опис Овие клипови за коса се со мазни површини, цврсто ќе ја држат вашата коса без лизгави и врвови, нежн�

DEN 2.00

Опишете : Име На Производ : Шифон Пролет Клип Боја како што е прикажано материјал : Шифонсајз : пролет кли�

DEN 175.68

Опис Ако барате брз и ефикасен начин да го облечете вашето мало девојче и да ја оставите Да застане На Бо

DEN 143.68

Овој клипови за коса од бисери од Twig & Arrow Rhinestone, сет со 2 пакувања е совршен за држење на косата назад и до�

DEN 1.00

Големина : дијаметар На Внатрешниот круг : 2 см / 0,8 инчи вкупна должина : 6,3 см / 2,5 инчикласификација : Фи�

DEN 119.68

Опис Цветни клипови за коса во кинески стил, истакнете го вашиот изглед, фатете ги очите на сите во толпа

DEN 159.84

Опис Дали сте во потрага за симпатична шноли? Потоа погледнете ги овие извонредни клипови за коса! Израб

DEN 158.08

Опис : Изработен од метална легура, силен и издржлив материјал, убав и исклучителен .Елегантен и каракте�

DEN 2.33

Опис Направено од материјал со совршена изработка И едноставниот клип за коса со уникатниот дизајн ќе п

DEN 175.84

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Sordity Од Пазарот Joybuy.Опис r r.Изработена

DEN 175.84

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Врвот Миленичиња Од Џојбај пазар.Вис�

DEN 160.00

Опис r r Овие клипови за коса од јапонски стил можат да се нанесат како украси за Ханфу или Кимоно, итн Ови