.

.

Одлична цена
Ведолај Топ Женски Преголеми Блејзерски Јакни Обична Јака За Ревер Отворено Предно Копче Работна Канцеларија Врв, Црвена XL

Ведолај Топ Женски Преголеми Блејзерски Јакни Обична Јака За Ревер Отворено Предно Копче Работна Канцеларија Врв, Црвена XL

DEN 400.00

Залиха
Достапно за нарачка

Женски Бизнис Кардиган Карирана Мода Долги Ракави Длабоки Јакни Со Врат Тенок Врв Жени плус Снежни Јакни Сезона : Паѓачки Пол : Женски Материјал : Должина На Полиестерска Облека : Редовна Должина На Ракавот : Тип На Шема На Долги Ракави : Стил На Печатење : Мода,Каузалност Можете Да Добиете : 1 ° Женски Материјал За Палто : Женската облека е изработена од 73% полиестер и 27% памук, многу мека и удобна ткаенина, лесен И Формален Елегантен, Без Собирање, Многу Истегнување, Прави да се Чувствувате Попријателски за Кожата. Карактеристика : женски модни блејзери и јакни за костуми со долг ракав, јазол, јака за ревер, јака за превртување, отворена предна деловна секојдневна облека за жени. Прилика : Блејзер јакни за жени се погодни за пролет, лето и есенски денови. Секојдневен блејзер костуми за бизнис канцеларија, работа, состанок, дневно, шопинг, викенд, излегување, клуб, повик, вечер и други прилики. Стил : Одлично За секојдневна, свечена, деловна облека и други специјални настани. Без разлика дали станува збор за секојдневен или професионален изглед, оваа женска модна секојдневна облека ве прави елегантни. Упатство За перење : машина за перење, рачно перење ладно, суво на воздух, без белење, не загревајте суво.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 735.84

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женст : жени блејзер, блејзер јакна, отворена преден блејзер јакна, работ

DEN 0.33

Овој Blazer за класична кариера на Georgeорџ е суштински блејзер за работната жена Изработено е од сезонски п�

DEN 2.00

Жени Пролет Лето Секојдневен Едноставен Моден Копче Со Цврста Боја Кардиган Џеб Секојдневен Костум Јак

DEN 319.20

Жени Обични Цврсти Копчиња за Плетење Врвови Без Качулка Со Долги Ракави Карактеристики : Карактеристи�

DEN 319.20

Големина : XS Биста : 88cm / 34.65" Рамо : 37cm / 14.57" Ракав : 56cm / 22.05" Должина : 68cm / 26.77" Големина : XXXL Биста : 112cm / 44.09" Рам

DEN 550.24

Материјал : Полиестер Деколте : Јака надолу Ракав : Долг ракав Должина : Редовна должина Модели : леопард �

DEN 575.84

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 0.33

Големина : S BUST : 94 CM / 37.01 '' 'Sleeve : 59cm / 23.23' 'Рамо : 39cm / 15.35' 'Должина : 70cm / 27.56' 'Големина : M Bust : 98cm / 38.58' '' Ракав : 60 C

DEN 703.84

Женска Модерна Цветна Печатена Кардиганска Јакна Со Долги Ракави Карактеристики : Повод : Секојдневен,Д

DEN 319.20

Здраво, Добредојдовте во хен!(Кликнете овде за повеќе производи) Есенски Женски Моден Секојдневен Прин�

DEN 319.20

Женска Јакна Со Долги Ракави Кардиганска Јака Лента Со Едно Копче Бизнис И Рекреација Врвни Карактерис�

DEN 319.20

Големина : М САД : 8~10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА / АУ : 10~12 ЕУ : 36~38 Биста : 98см / 38,58" Должина : 69см / 27,17" Големина : Л САД : 1

DEN 831.84

Што добивате : 1 x палто Должина на ракавот : Долг ракав Сезона : пролет / / есен / зима Декорација : Ништо...

DEN 319.20

Модерен и формален дизајн е совршен за да одговара со вашите омилени панталони, хеланки, панталони, здол

DEN 735.84

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женст : жени блејзер, блејзер јакна, отворена предна кардиганска јакна, р

DEN 550.24

Посетете Ја Продавницата Eyтино : Eyтинокордурој материјал дезениран со црн леопард печатена предна стра

DEN 2.00

Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Рамо : 40см / 15.75" Биста : 100см / 39.37" Ракав : 61см / 24.02" Должина : 72см

DEN 719.84

Fitoron Women Blazer Солиден копче за џеб рекреативно со долги ракави костум на палто врвови топло розово xxxlmade од

DEN 319.20

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" Половината : 40cm / 15.75" Ракав : 58cm / 22.83" Должина : 73cm / 28.74" Големина : М Биста : 100cm / 39.3

DEN 319.20

Елегантен Бизнис Канцеларија Работа Жени Дама Цврсто Копче Костум Јакна Палто Облека ве Молиме провере

DEN 847.84

Добредојдовте во нашата продавница Ние ви нудиме висококвалитетни производи и услуги Ви благодариме ш�

DEN 1295.84

Машки Костум Тенок 2Парче Костум Блејзер Бизнис Свадба Партија Јакна Палто И Панталони ве Молиме провер

DEN 3.00

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Кардиган Блејзер, Блејзер Костум, Отворена Предна Бле�

DEN 783.84

Затемнен класичен плабран блејзер на земјоделски култури со долги ракави и метални манжетни со копчиња

DEN 1.67

Женски Дами Солидна Јакна Со Јака Со Долги Ракави Палто Надворешна Облека Блејзер Карактеристики : 1.It и�