.

.

Одлична цена
HomeMiYN Игри Стол Со Звучници Видео И RGB LED Светла, Црвена Стп Кожа Officeономски Трки Канцеларија Стол

HomeMiYN Игри Стол Со Звучници Видео И RGB LED Светла, Црвена Стп Кожа Officeономски Трки Канцеларија Стол

DEN 0.67

Залиха
Достапно за нарачка

Дали ви е непријатно да седите на нормален стол додека играте игри? Пробајте Го Нашиот Домашен стол за игри И играјте како легенда! Професионален одделение игри стол ќе ви помогне да се направи подобро во игри! Домашен стол за игри е вашиот идеален избор за работа, учење и игри. Го утешува и цервикалниот и лумбалниот ' рбет. Аголниот прилагодувач во стилот на трки ви помага да уживате во лежење и лулање во исто време. Перница за седишта и стол назад полн со сунѓер со висока густина ве одржуваат удобно по еднодневно седење. Со 2 видео звучник и ПРЕДВОДЕНА светлина, овој стол за игри може да ви даде подобро искуство во игри! ®Трепкачки Стол За Игри со 2 Звучници●работ на седиштето и потпирачот за грб е опремен со шарени трепкачки светла контролирани од далечински управувач, 2 Блутут звучници на задниот дел од столот. Системот за опкружувачки звук го истакнува најдоброто во вашата забава, режимот активиран со глас ги комбинира двете за да уживате во страста и сјајот на играта. €360 Степен Вртлив & Потпирач За Глава И Потпирач За Грб И Потпирач За Раце И Потпирачи За Раце И Потпирачи За Раце И Потпирачи За Раце. дизајниран со computerономска конструкција ориентирана кон човекот за обезбедување удобно седечко искуство. Се е прилагодливо. И што е најважно, заклучување во која било положба кога ќе се потпрете, имајте безбеден агол од 90-180 степени. €Премиум Материјал И Висока Безбедност Quish перницата исполнета со памук за премиум поставување од 530 грама, пополно, супер еластично закрепнување. Покриен со стп кожа - одлична отпорност на гребење и дишење. Цврста најлонска основа со 5 ѕвезди Со лифт за гас Од класа 3 потврден ОД SGS, огромен капацитет до 330 фунти. Екстремни издржливи и сигурни!. €Супер Лесно Да Се Постави● Американски Стандард, едноставна инсталација во рок од 30 минути според прирачникот за лесно разбирање на корисникот. Сите делови на столот за игри се нумерирани, детални чекори за склопување се наведени за ваша референца. Толку е лесно што дефинитивно можете да го направите тоа сами!. ●Висок и Голем Стол За ТРКИ Со КОМПЈУТЕР, Големина На Грбот : 22 "х 31-1/2", Големина На Внатрешното Седиште : 21-1/2"Х15". Погоден за жени и мажи, тенок и дебел. Високиот грб обезбедува удобно искуство. Совршен За божиќен подарок, канцеларија, дом, конференциска пригода и интензивни игри.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1552.00

Лаку Гејмерски Стол Јаглерод Стп Кожа Лежечки Тркачки Стил Извршно Execономско Вртливо Седиште со Потпир

DEN 3.33

Потребно е собрание за возрасни : Да, Детали За Материјалот За Тапацир на Седиштата : Стп Кожа Вооружени :

DEN 2.33

Овој стол за игри обезбедува најдобра поддршка за вашето искуство со игри Може да се изберат три бои...

DEN 3.33

Завршете го крајното поставување на игри со овој стол За игри Командоси од Хановер Кадифен, поддржувачк

DEN 1391.84

Серија канцелариски стол винего е производ лансиран по истражување на слични производи на пазарот и ап�

DEN 2.33

Фантомкс Мрежа Игри Стол Со Боис Држава Бронкос Логото ИСКУСТВО ERGОНОМСКА ЕУФОРИЈА : Дизајнирана да обе�

DEN 2074.88

Иновативниот Тим Xpression Gaming Chair е совршен за ентузијаст за игри како вас тоа е вистински навивач На Дрвосе

DEN 0.67

Гејмер?с радост, Вертагеар Трки Серија СЛ5000 игри стол ќе ја погоди слатка точка за екстремни гејмери...

DEN 2399.84

Лаку Високо Назад Игри Стол Стп Кожа Вртливата Прилагодлива Висина Трки Стол Со Граѓа Поддршка Supportоном

DEN 2.67

Фантомкс Мрежа Игри Стол Со Бемиџи Држава Бобра Логоискуство Logономска ЕУФОРИЈА : Дизајнирана да обезбе