.

.

Одлична цена
Оцивиеср Спортско Знаме Вадење Пливање Независност Костим За Капење Поделени Женски Костими За Капење Костими За Капење Сет Танкини

Оцивиеср Спортско Знаме Вадење Пливање Независност Костим За Капење Поделени Женски Костими За Капење Костими За Капење Сет

DEN 383.84

Залиха
Достапно за нарачка

Пакетот вклучува : 2 ПАРЧИЊА КОСТИМИ ЗА Капење ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!! Користете слична облека за да ја споредите со големината. Тип На Шема : Печатење. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Материјал : 80% Полиестер, 20% Спандекс. Сезона : Лето. Стил : Каузална. Пол : Жени. Стил На Ракав : Без Ракави. Повод : Дневен Базен Море. Изработен е од висококвалитетни материјали,чувство На Мека рака, на вашата кожа. Точка спецификацијаза на големина : . Големина : С Сад Големина : 4 Велика Британија Големина : 8 Еу Големина : 34 Биста : 82см/32.28" Половината : 70см/27.56"Големина : М Сад Големина : 6 Велика БРИТАНИЈА Големина : 10 Еу Големина : 36 Биста : 86см/33.86" Половината : 74см/29.13"Големина : Л Големина НА САД : 8 Велика британија Големина : 12 Еу Големина : 38 Биста : 90см/35.43" Половината : 78см/30.71"големина : Xl Сад Големина : 10 велика британија големина : 14 еу големина : 40 Биста : 94см/37.01" Половината : 82СМ/32.28"Големина : Xxl сад големина : 12 велика британија големина : 16 еу големина : 42 биста : 98см/38.58" Половината : 86см/33.86"Големина : Xxxl сад големина : 14 велика британија големина : 18 еу големина : 44 биста : 102СМ/40.16" половината : 90см/35.43" точка специфики. Пакетот Вклучува : 2 ПАРЧИЊА КОСТИМИ ЗА Капење ЗАБЕЛЕШКА : Ве Молиме Споредете Ги Големините На Деталите Со Вашите пред вас !!! Користете Слична Облека За Да Ја Споредите Со Големината. Стил : Каузална. Повод : Дневен Базен Море. Изработен Е Од Висококвалитетни Материјали,Чувство На Мека Рака, На Вашата Кожа.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1.00

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 6570см / 25,5927,56" Под Биста : 6064см / 23,6225,20" Половината : 6064см

DEN 543.84

Користејќи црна и морнарица како тон на боја, Линијата На Вратот У со прилагодливи широки ремени за рамо

DEN 0.67

Пакетот вклучува : 1сет Костими За Капење (Содржи Подлога За Градите)Должина На Облека : Редовно1 зелена и

DEN 1.33

Пол : Жени Сезона : Четири Сезони Прилика : Дневно, базен за меден месец, плажа вокација, базен партија, пл�

DEN 2.00

Два Костими За Капење Плус Големина На Печатење Прерамки За Пливање Женски Парче Комплет Костими За Кап

DEN 1.67

женски костими за капење / контрола на стомакот едноделен костим за капење / костим за капење жени контр�

DEN 3.00

Плус Големина Дводелни Костими за Капење За Жени Танкини Костими За Капење Лелеав Фустан За Пливање со �

DEN 0.67

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!! Користете слична облека �

DEN 575.84

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Костими За Капење, Женски Танкини Комплети, Две Пар�

DEN 3.33

Добредојдовте ВО ZQGJB, се надевам дека имате добар шопинг! Бренд : ZQGJB ZQGJB е професионален моден бренд кој с

DEN 495.84

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница!Квалитетот е прв со најдобра услуга клиентите се наши прија�

DEN 319.84

43"големина : xl : 14 биста : 84см / 33 Материјал полиестер мешавина Ретро едноделен пливач, совршено го крие ст�

DEN 575.84

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Костими За Капење, Женски Танкини Комплети, Дводелн�

DEN 3.00

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Костими За Капење, Женски Танкини Комплети, Дводелн�

DEN 0.33

Големина : Големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА / САД.ако вашата стандардна гол�

DEN 543.84

Големина : И Погоден За Биста : 6490см / 25,2035,43" Половината : 66см / 25,98" Колк : 68см / 26,77" Должина : 67см / 26,38" Големи�