.

.

Одлична цена
Чејс И Клои Платформа Два Клин сандала 3

Чејс И Клои Платформа Два Клин сандала 3

DEN 2.33

Залиха
Достапно за нарачка

Совршените клинови за комплименти на вашиот изглед имаат силуета со отворен прст. широк ремен за прсти, прилагодливо затворање на ременот за глуждот, гребен надворешен ѓон и низок клин со среден ѓон на платформата. Висина На петицата : 2 платформа "w/ 1" (прибл.).

Спецификација

Избор на клиент
DEN 271.84

Модни Жени Летни Ткаат Клинови Еластична Лента За Дишење Сандали Со Тркалезни Прсти Удобни Чевли За Пла

DEN 222.24

Опис : Пол : Жени, Девојче Горниот Материјал : СТП Единствен Материјал : Гума Сцени : Внатрешна И Надвореш�

DEN 415.84

ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина.Топол Потсетник : Различни Стилов

DEN 0.67

Нашите Сандали Акели од Колекцијата Патување имаат влошка од пена од 4 мм tru comfort што ќе ги остави вашите �

DEN 3.00

Летна Женска Падина Платформа За Коноп Јаже Обични Сандали Еластични Клинови Сандали Летна Женска Пади

DEN 0.67

1.Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го

DEN 1.67

Големина : 34 Должина На Стапалото : 25,5 см / 10" ширина На Стапалото : 10 см / 3,9" ЦН : 220 ЕУ : 34 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3,

DEN 254.08

Мека Кожа Затворени Пети Гроздобер АнтиЛизгање Сандали За Жени Висококвалитетна Карактеристика : гуме�

DEN 2.00

Големина : 37 САД : 6,50 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,50 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см / 9,25" Големина :

DEN 324.00

Погледнете и почувствувајте се најдобро во оваа пета во стил на клин што дише со флертувачки акценти со

DEN 324.00

Шупливи и блиски прсти, гладијаторски сандали чевли, гумен ѓон, лесни и ленти за глуждот летни бохемиски

DEN 383.84

Бренд и Стил Ширина На Американска Крпа Средна (Б, М)Вистинска Боја Материјал За Редупер Материјал За �

DEN 0.33

Висок Стил На пета : клинови должина : Ностил : Секојдневен,Моден, Колеџ Материјал : Гумена Сезона : Пролет

DEN 3.33

Парови Од Соништата Женски Удобност Клинови Еспадрили Сандали Ремен За Глуждот Чевли На Платформата Бл

DEN 1.67

Добредојдовте да го купите овој производ, следниве се деталните информации за производот, доколку имат�

DEN 1.00

ви нуди најдобро чувство за обувки Изгледа многу слатко ?Дизајн На Растеглив Ремен?Горниот дел од женск�

DEN 493.44

Женски Дами Мода Цврсти Клинови Обична Лента За Тока Римски Чевли САНДАЛИ ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Различни �

DEN 0.33

OAVQHLG3 B_ Половина Цена На Второто Парче ,Колку Повеќе купувате, Толку Повеќе Заштедувате Qwr Се Препорачува

DEN 2.67

Погледнете и почувствувајте се најдобро во оваа пета во стил на клин што дише со флертувачки акценти со

DEN 0.67

Сон Парови Женски Платформа Клин Сандали Отворен Пети Еластична Глуждот Ремен Сандали Нини 5 Злато / Ст�

DEN 1.67

Пол : Жени, Девојче Горен Материјал : вештачка кожа Единствен Материјал : Гума Сцени : Внатрешна И Надворе

DEN 271.84

Ver Petridure Сандали За Жени Една Линија Сандала Платформа Влечки Платформа Оптоварување Плажа Висока Пета S

DEN 751.84

Прегрнете ги стапалата за да обезбедите супериорна удобност на петицата и прстите целодневно.Добредој�

DEN 0.33

Чекор во шик стил Со Колекцијата Патување Монте Еспадрил Клин Затворени Пети сандала Оваа сандала со от

DEN 239.84

5 еу : 38 ЦН : 245 НОГА ДОЛЖИНА : 24 обични чевли, чевли На Плажа, чевли за венчавки ,чевли за забави, Нелизгачки,