.

.

Одлична цена
Туреклос Божиќ Лента Подарок Завиткување Бура Ткаенина ЛЕНТА САМ Сам Постелнина Елка Присутни Пакување Додаток, Тип 3, 10м

Туреклос Божиќ Лента Подарок Завиткување Бура Ткаенина ЛЕНТА САМ Сам Постелнина Елка Присутни Пакување Додаток, Тип 3, 10м

DEN 175.84

Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава чумеан од пазарот Џојбај.Опис : Убава шема : Оваа Божиќна лента со лопатка има прекрасна божиќна тематска шема што ја прави лентата да изгледа стилски и шик и е привлечна и извонредна.Засилувач на атмосферата : Оваа Божиќна лента за завиткување подароци е убава и може да ја подобри празничната атмосфера и да донесе фестивалска атмосфера. Одлично Е За Божиќ.Скратување : Оваа Божиќна лента за завиткување подароци е скратена. Можете слободно да го исечете во различни должини врз основа на вашите различни потреби. Тоа е многу практично.Супериорна ткаенина за бура : Главно изработена од материјал за бура, Оваа Божиќна лента е силна и цврста, брза боја и отпорна на триење. Тоа не е лесно да се скрши, ниту попуштат.Компактен и пренослив : со мала големина и лесен дизајн, оваа ролна од лента од ткаенина е пренослива и удобна за чување. Тоа нема да потрае многу простор.Спецификации : Материјал : Лен.Боја : Прикажи како слика.Големина( Lx W) : Прибл. 5х500см/1, 97х196, 85 инчи, Прибл. 5х1000см/1, 97х393, 7 инчи.Забелешка : може да има малку нарушувања на бојата поради различните резолуции на компјутерот.Може да има мали грешки поради различното мерење на рацете.Вклучен пакет : 1 Парче Божиќна Лента. Скратување : Оваа Божиќна лента за завиткување подароци е скратена. Можете слободно да го исечете во различни должини врз основа на вашите различни потреби. Тоа е многу практично. Супериорна ткаенина за бура : Главно изработена од материјал за бура, Оваа Божиќна лента е силна и цврста, брза боја и отпорна на триење. Тоа не е лесно да се скрши, ниту попуштат. Засилувач на атмосферата : Оваа Божиќна лента за завиткување подароци е убава и може да ја подобри празничната атмосфера и да донесе фестивалска атмосфера. Одлично Е За Божиќ. Компактен и пренослив : со мала големина и лесен дизајн, оваа ролна од лента од ткаенина е пренослива и удобна за чување. Тоа нема да потрае многу простор. Прекрасна шема : Оваа Божиќна лента со лопатка има прекрасна Божиќна тематска шема што ја прави лентата да изгледа стилски и шик и е привлечна и извонредна.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 0.33

Облечете ги сите ваши подароци во оваа полиестерска лента од ткаенина! Совршена за сите прилики, нашата

DEN 319.20

Оваа уникатна сатенска лента со едно лице, исечена е отпечатена од едната страна, мазна на допир, мека, и�

DEN 319.20

ЦиндусКарневалски Лак Роденден, Годишнина, Свадба, Туш и Секојдневни подароци изгледаат само малку пос�

DEN 1.33

Денот на независноста Празник Декорација Денот На Независноста панделка за продажба на производи : 100% с

DEN 0.33

Џем Хартија И Плик Дина Сатенската Лента е совршен акцент за подароци и цветни букети за различни специ�

DEN 2.00

Карактеристики : *Сосема нов и висок квалитетфункција : слатки рачни лакови од сатенска лента, многу дел�

DEN 0.67

Ако барате висококвалитетен труд за запишување, канцелариски задачи или печатење, овој труд е токму она

DEN 132.64

Класичниот гингам е омилен изглед за секоја пригода Овие светло карирани панделки се совршени за завит�

DEN 175.84

Опис : Дизајниран Со уникатна фолија печат двослоен печатење фина изработка, Оваа Божиќна лента не е лес

DEN 775.84

Jam Haper Nautica Ribbon е одлична за секој што бара уникатен последен додаток на кој било подарок за посебна приго

DEN 2.00

Времето на празник црно бело карирана лента со бивол е прекрасен и празничен додаток за завиткување на �

DEN 135.84

Offray нуди широк избор на боја за пронаоѓање на украс што е само вистинската боја е клучна за вашите занае�

DEN 2.00

Reliant Ribbon Spring Spring Daisy Denim Ribbon е исчезнато парче за вашиот следен подарок Додадете го на врвот на завитканио

DEN 2.67

Едноставната елеганција На Дупиони е луксуз за уживање во текот на целата година Оваа прекрасна лента е

DEN 1.33

Џем Хартија И Плик Корсаж Лента може да се користи за да се создаде убава матурска корсажа Нашата прекра

DEN 175.84

Опис : Бидејќи е отпорна на кинење и нераскинлива, оваа кадифена лента е совршен додаток за шиење.Празни�

DEN 2.00

Џем Хартија И Плик БрутоЗрнеста Лента се совршен избор за да додадете малку нешто дополнително на вашио

DEN 0.67

Офрај е најголемиот светски производител и дистрибутер на декоративни панделки и лакови Офрај е познат

DEN 1.67

1 1 / 2 "Гросгреин ткаенина, продадена од Јард Ослободете ја вашата креативност со бесконечни можности! На�

DEN 207.68

ОФРЕЈСатенска лента Со Едно Лице Овој пакет содржи една калем 20ид / 18,2 м од 5 / 8ин, 100% полиестерска сатенс�

DEN 159.84

Сатенската лента се карактеризира со својот сјаен изглед Фалејќи се со висок број на нишки и разновидни

DEN 255.84

Црвената метална лента за време на празник е прекрасен и празничен додаток за завиткување на подароци ш