.

.

Одлична цена
KENTEK Нозе FT USB Кабел Кабел За Dell Ласерски Печатач 1130n Црна

KENTEK Нозе FT USB Кабел Кабел За Dell Ласерски Печатач 1130n Црна

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

ОВОЈ USB 2.0 Тип а-машки до б-машки кабли обично се користат со USB модем камера, тастатура, миксер, контролер, уреди за печатач како што се брендови како HP, Canon, Lexmark, Epson, Брат, Samsung, Dell и многу повеќе. УСБ 2.0 Спецификација Во Согласност. Целосно компатибилен со КОМПЈУТЕР и Мек. Поддржува приклучок и репродукција Спецификација На Жешка Брава Брза брзина На пренос Од 480 Mbps. Назад компатибилен СО USB 1.0, 1.1. Ги надминува СИТЕ УСБ-спецификации. Црна Боја. АВГ : 28 АВГУСТ. Стандарди : УЛ, АДС, ИСО 9001 : 2000 ПРОИЗВОДИТЕЛ USB 2.0 Печатач Центар Кабел. Тип А До Б М / М.Црна. 15 Стапки СТАПКИ.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 319.84

Зошто Да Го Користите ОВОЈ USB C ВО USB C Кабел од Урбанкс? Нов стандард за брзо полнење е поставен со Револуц

DEN 196.48

Овие целосно оценети универзални сериски автобуски кабли обезбедуваат стапки на пренос до 480 Mbps во зави

DEN 1.67

Наполнете го и синхронизирајте го вашиот пренослив уред СО USB 3.1 Кабел Од Типот C Од Jensen Приклучете го ВО U

DEN 271.84

* Усб 2.0 спецификација, стапки на пренос Со Голема Брзина до 480 Mbps.* Конектори : USB ДО мини USB 5Pin* КОМПЈУТЕР и

DEN 2.33

Жица : течен силикон Функција на производот : полнење Струја на пренос : 3А моќност На Пренос : 5В...

DEN 1.00

GE USB Кабел 97822 USB ЗА Камера, Аудио Уред, PDA6 ftТип Машки USB ТИП Б Машки Микро USB Тип На Производ : Кабел За Прен�

DEN 1.00

Трип Лајт?S U33015 M USB 3.0 Superspeed Активен Продолжен Повторувачки Кабел (M / F) ја зголемува должината на кабелот �

DEN 100.64

Наша цел е да внесеме повеќе бои во вашиот секојдневен живот Овој USBA до молња 6 стапки (1,8 M) кабел е покрие

DEN 158.24

6 FT USB Кабелски Кабел компатибилен со Мајчин Инструменти Машина MK1 MK2 MK3 Midi Контролер ☪que CECURITY q : овие адап�

DEN 1.00

Голема вредност НА УСБ 2.0 усогласени кабли СО високи перформанси Компатибилен и со компјутерски и со apple

DEN 143.84

USB 2.0 кабелот Huetron има стандарден ТИПUSB конектор А НА едниот крај и стандарден конектор ТипБ на другиот шт

DEN 191.84

Нов USB КОМПЈУТЕР / Брз Синхронизација На Податоци Црн Кабел Компатибилен Со Xerox 3300mfp Печатач Kircuit Адаптер