.

.

Одлична цена
Landau Tunic Notch вратот опуштено вклопување на врвот на броењето

Landau Tunic Notch вратот опуштено вклопување на врвот на броењето

DEN 319.68

Залиха
Достапно за нарачка

Издржливост и вредност, победничка комбинација. Scrubzone Landau Scrubs се изградени толку тешки што ги поминуваат стандардите за комерцијални алишта за издржливост. Нашата класична вклопување е дарежлива со обилна просторија за леснотија на движење. Деколте на изрез. Затворање на крпа со крпа. Поставени ракави. Овој чист на врвот за жени има два големи, врвни џебови за лепенка. Предните и задните шевови на принцезата. Скриена лента за додатоци во десниот џеб. Странични отвори за движење. 65% полиестер/35% памук. Средна должина : 26 7/8 ". Класично и удобно работно носење : Носете го како туника или јакна. Деколтето на изрез и ракавите на поставување се елегантен додаток. Принцезата шевовите и затворањето на крпа за крпа, испорачуваат женски Професионален изглед. Средна должина : 27 ". Дише и издржлива ткаенина : ткаенината на топон е направена за дишење, издржливост и лесна нега. 65% полиестер/35% памучен материјал има живописни бои кои траат подолго и можат да издржат комерцијално перење алишта потребни за премиум медицински униформи . Лесна нега : Овој врвен врв е лесен за грижа! Машинско миење со слични бои, не бели, не се сува суво на ниско и ладно железо ако е потребно . Лесно чистење на складирање : Со големи џебови за лепенка и скриена додаток лента во десниот џеб, нема да имате недостаток на места за да ги задржите вашите најважни работи . Класично опуштено вклопување : великодушно исечено за да се обезбеди оптимална удобност и леснотија на движење . чистазон од Ландау - направено подобро : Ние сме експерти во индустријата со над 50 години искуство со обезбедување висококвалитетни и трајни медицински униформи на кои им се верува генерациите на здравствени работници.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 436.32

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и медицински униформи со универзална привлечност Овие м

DEN 3.33

Чудата за чуда за чудо, влечење на панталони за панталони за панталони Карактеристики : Комплетна еласт�

DEN 1.67

Ова прекрасно цветно и печатење во Пајсли е сигурно да ви го привлече вниманието Овој прекрасен дизајн �

DEN 1.33

Поместете се бесплатно и лесно во овие панталони за влечење на перформанси од Scrubstar Се одликува со антим

DEN 0.33

Стил во движење со нашата Петта Ave ™ ™ Unizex Stretch Fabric VNeck Scrub Top Оваа 4насочна ткаенина за истегнување се дви�

DEN 255.68

Големина : S BUST : 100 CM / 39.37 '' Рамо : 44cm / 17.32 '' Sleeve : 22cm / 8.66 '' Должина : 68cm / 26.77'Size : M Bust : 108cm / 42.52 '' 'РОДЕН : 46 CM / 18.11' '

DEN 319.68

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и униформи со универзална привлечност Удобно и функцион

DEN 1.33

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и медицински униформи со универзална привлечност Екстр�

DEN 479.84

Kira Pant има 5џебови, половината за влечење во тунел, фитзбир, двоен товар со џебови од патент и прилагодена

DEN 319.68

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и униформи со универзална привлечност...

DEN 396.32

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и медицински униформи со универзална привлечност Овие м

DEN 223.36

Овој ексклузив додава поп боја на вашата гардероба и многу удобност Активни врвни Vвратот на вратот на в

DEN 319.68

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и униформи со универзална привлечност...

DEN 436.32

Medline Comfortease Ladies Elastic Pants Pants Pants, паметна инвестиција која е екстра издржлива и изгледа одлично надвор од а�

DEN 2.33

Medline Comfortease Ladies Vвратот со два џебни врвови, паметна инвестиција која е екстра издржлива и изгледа одличн

DEN 476.32

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и униформи со универзална привлечност Удобна и функцион

DEN 2.00

Medline Comfortease Ladies Vвратот со два џебни врвови, паметна инвестиција која е екстра издржлива и изгледа одличн

DEN 457.12

Стил во движење со нашата Петта Ave ™ ™ Unizex Stretch Fabric VNeck Scrub Top Оваа 4насочна ткаенина за истегнување се дви�