.

.

Одлична цена
Прекрасна оз јагода од јагода бонбони

Прекрасна оз јагода од јагода бонбони

DEN 47.68

Залиха
Достапно за нарачка

Глутен бесплатен варовник! Навистина !! Без HFC, нема соја. Cheвака исто како што очекувавте од варовник. Никогаш нема да ја знаете разликата и вкусот е надвор од овој свет! Изработени во вреќи со ревидливи торбички. Екстракт (за боја), Ксантан гума за џвакање, натриум биокарбонат, моно и дигицериди и екстракт од листови. Навистина !! Без HFC, нема соја. Cheвака исто како што очекувавте од варовник. Никогаш нема да ја знаете разликата и вкусот е надвор од овој свет! Направени во вреќи со резба што можат да се ревидираат во Северна Америка. Се одликува со веган. Без глутен. Не ГМО. Кошер. Вистински сок од јагода во секоја торба. Состојки : сируп од гликоза, шеќер од трска, брашно од ориз, пченкарен скроб, скроб од компири, палмино масло, зеленчук глицерин, природен вкус на јагода, лимонска киселина, арапски гума за џвакање, сол, екстракт од стари лица (за боја), гума за џвакање, натриум биокарбонат, моно и Diglycerides и екстракт од ливчиња . Спецификации вкус : јагода од јагода. Големина : 6oz. Тежина : 170g.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.33

Компанијата за слатки бонбони Карамел јаболко Тафи комбинира богат вкус на карамел со јаболка со јабол�

DEN 184.48

Каџилиони? Chewy Candy Green Apple Вештачки зачинет Малите вкусни бонбони за џвакање Каџилиони? Chewy Candy Green Apple Мала�

DEN 184.48

Овој вкусен третман е подготвен за подарок! Вклучува 3,39 мл / 30 компјутери на вкусен, солен карамел заедно

DEN 55.04

Twizzlers Дополнителни долги пресврти џвакани бонбони се исто толку празнични и забавни како божиќните све�

DEN 2.00

Пионер по иновации за вкус, Sweetarts ја испорачува оригиналната комбинација на вкус на пријатно слатка и не

DEN 439.84

Мали гравчиња Индиска река портокалова канталопе желе грав : свеж вкус и боја Совршено за бонбони бифе, �

DEN 223.84

Франкфорд Никелодеон Патрол Патролен гигант велигденско јајце Исполнето со желе грав и бонбони од паме