.

.

Одлична цена
Обинети за складирање на Aukfa модерни кујнски ормани за дневна соба трпезарија, сина

Обинети за складирање на Aukfa модерни кујнски ормани за дневна соба трпезарија, сина

DEN 3359.84

Залиха
Достапно за нарачка

Овој мултифункционален Aukfa AK-FC01-013 за складирање вклучена кабинет изработен од висококвалитетна плоча за дрво MDF со ламинат. Овој кабинет доаѓа со 2 визуелни каленети јасни за да ги задржите вашите работи надвор од прашината и лесни за идентификување и достигнување. Декоративните врати на кабинетот со дизајн на бранови додаваат убавина и го подобруваат уметничкото чувство на целиот дом. Можете исто така да го прилагодите вашиот сопствен простор за складирање со отстранување или прилагодување на подвижната партиција. Изобилна работна површина, 3-нивоа отворени полици и 2 затворени ормани со 1 прилагодлива полица ви овозможуваат голем простор за складирање за да ја задржите кујната, трпезаријата, дневната соба и другите сценарија организирани и чисти. Тоа е добро парче мебел комбинирана убавина со практичност. Материјал со висок квалитет-Кабинетот AK-FC01-013 Buffet е изработен од високо-одделение (E1) MDF и цврсто дрво нозе со трајни ламинатни финиш, што е трајно и може да се постави насекаде во домот, совршено да одговара на вашиот мебел . мулти -Побразна табела на конзолата -Кабинетот со повеќе намени обезбедува место за прикажување на украсни предмети или предмети за складирање на кои им е потребен удобен пристап, како што се чадори, клучеви, вазни, книги, итн. Кабинетот за складирање додава функција и стил без да зафаќа простор. Тоа ја прави вашата дневна соба, спалната соба или студијата да изгледа подобро.,. Цврсти и издржливи - четири облични врати ги прават целиот кујнски ормани да изгледаат помодерни. MDF стаклена врата покриена со акрилик, цврст и здрав конзолен кабинет поддржува 250 фунти.,. Голем простор за складирање - 2 паметно организирани прегради со казнети врати, 4 цврсти дрвени нозе за подобрување на стабилноста и издржливоста на ТВ -штандот. '' W x 15.8 '' D x 33.5 '' H, потребно е склопување со прирачник. Информации за производи во целост : 33,46 "H x 59,76" W x 15.67 "D. полица : 15,67" D X 11.02 "H X15.59" W. Внатрешност на кабинетот : 22.05 "H x 15.59" W x 15.67 "Д. Севкупна тежина на производот : 93,7lb. Капацитет на тежина : 200 lb. Карактеристики Главен материјал : Цврсто + произведено дрво. Countertop Materia : Произведено дрво. Врвен произведен тип на дрво : MDF. Број на внатрешни полици : 2. Број на врати : 2. Боја : Сина. Број на надворешни полици : 0. Прилагодливи полици : Да. Главен материјал : Цврсто + произведено дрво. Тип на природна варијација : Варијација на боја на жито од природно дрво. Стаклени врати : Да. Заврши : Да. Број на внатрешни полици : 4. Прилагодливи полици : Да. Вклучени фиоки : Бр. Вклучени ормани : Да. Вклучени полици : Да. Управување со кабел : Да. Информации за пакетот : 1 x конзолен кабинет. 1 x Упатство за корисник : AK_AK-HB03 WX1013-B0_PUM_YL-031623.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 7347.04

Создадете зачудувачка кујна со кујнски ормани за дизајнерска куќа Ние ви нудиме поевтина опција, со ква

DEN 1503.84

Овој мултифункционален Aukfa AKFC01013 за складирање вклучена кабинет изработен од висококвалитетна плоча за