.

.

Одлична цена
Трговска марка ликовна уметност „јастог плима базен“ платно уметност од Тина Лавои

Трговска марка ликовна уметност „јастог плима базен“ платно уметност од Тина Лавои

DEN 639.68

Залиха
Достапно за нарачка

Уметник : Тина Лавоејебјект : животни Стил : Наутички прооден вид : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има силуета на јастог на бела позадина. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на правење печатење за создавање висок квалитет репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Tina Lavoie 'јастог плима и плима базен' платно уметност.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 255.84

Runway Avenue Animals Wall Art Canvas Prints 'Frog' ’’ ’’ ’’ ’’ ’’ ’и диви животни зелена, бела жаба, е вешто изработено мо

DEN 255.84

Четири букви, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна црвена боја, �

DEN 639.68

Уметник : Ејми Вангсгардбјект : Апстракт Стил : Современа трговска марка ликовна уметност 'Шарени апстра

DEN 3.33

Уметник : јуни Ерика Вес Тема : Флоралстил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано плат�

DEN 3.00

Уметник : Carolee Vitalettisubject : Floral Style : Modern & Modern and Modernively Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова подго

DEN 2.00

Тема : Maps Style : Современа Производ Тип : Црна рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметност „�

DEN 2601.60

Уметник : Рејчел Перисубјект : Сè уште начин на живот : Модерни и современи проодни типови : галеријаобви�

DEN 1.00

Уметник : Грејс Попсобјект : Апстракт Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано платно

DEN 2601.60

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини, ова подготвено уметничко дел

DEN 0.67

Runway Avenue Animals Wall Art Canvas Prints 'Detective Beagle' кучиња и кутриња кафеава, кафеава, детективска бигла, е вешто израбо�

DEN 2.67

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност

DEN 2.00

Уметник : Kcdoodleart Subject : Illustration Style : Современа трговска марка ликовна уметност „птици“ платно уметност од

DEN 2239.84

Surf Flag, е вешто направено рустикално уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна сина боја, ова лик

DEN 1.67

Убивањето, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна бронзена боја, о

DEN 2601.60

Тема : Наутички и плажа на плажа : Современа Производ Тип : Црна рамка, бела мат, акрилна трговска марка ли

DEN 297.60

Париз патот Минималистички, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатн

DEN 1.67

Cујорк, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна црна боја, овој лико

DEN 1.67

Уметник : Clemens Geigersubject : Pandasse Style : Modern & Modern and Moderning Product Type : Galleryобвиткано платно Арт За создавање високо кв

DEN 768.00

Уметник : Марлен Вотсонјубјект : Пејзажапестит : Современа трговска марка ликовна уметност 'Лос Анџелес

DEN 768.00

Уметник : Claude lorainsubject : Пејзажапестит : Традиционално производ Тип : Галерија обвиткано платно уметност О

DEN 2.00

Уметник : Мелиса Вангсубјект : City Scapestyle : Bold & Eclectic Modern Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготве

DEN 1.67

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

DEN 2601.60

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, ова подготвено да се обеси, соз�

DEN 1.33

Уметник : Wyannes Ubject : People Style : Eclectic Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за виси, уметничк�

DEN 2.33

Уметник : Рејчел Пакстонсубјект : Animalивотни Стил : Современа трговска марка ликовна уметност „Мала птиц