.

.

Одлична цена
Трговска марка ликовна уметност „јастог плима базен“ платно уметност од Тина Лавои

Трговска марка ликовна уметност „јастог плима базен“ платно уметност од Тина Лавои

DEN 639.68

Залиха
Достапно за нарачка

Уметник : Тина Лавоејебјект : животни Стил : Наутички прооден вид : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има силуета на јастог на бела позадина. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на правење печатење за создавање висок квалитет репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Tina Lavoie 'јастог плима и плима базен' платно уметност.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 0.67

Runway Avenue Animals Wall Art Canvas Prints 'Detective Beagle' кучиња и кутриња кафеава, кафеава, детективска бигла, е вешто израбо�

DEN 1.00

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност

DEN 2601.60

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини, ова подготвено уметничко дел

DEN 2.67

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност

DEN 271.84

Повеќе прекрасни неутрални, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници...

DEN 2.33

Уметник : Рејчел Пакстонсубјект : Animalивотни Стил : Современа трговска марка ликовна уметност „Мала птиц

DEN 639.68

Авенија на пистата Наутичка и крајбрежна wallидна уметност платно „Curro Cardenal“ Дневна пауза 'крајбрежни п�

DEN 2601.60

Тема : Наутички и плажа на плажа : Современа Производ Тип : Црна рамка, бела мат, акрилна трговска марка ли

DEN 1.00

Уметник : Грејс Попсобјект : Апстракт Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано платно

DEN 0.33

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

DEN 3.00

Тема : Апстракт Стил : Современа Производ Тип : Златна украсна рамка, акрилна трговска марка ликовна умет

DEN 255.84

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со Париз цветен парфем од печатените студио Wynwood, прекрасно