.

.

Одлична цена
Матзуо октопод клун кука, црн хром

Матзуо октопод клун кука, црн хром

DEN 2.67

Залиха
Достапно за нарачка

Оваа разноврсна кука се користи за лосос, челик или волја. Дизајнирано со точка за офсет на очите, што ја прави оваа добра кука во помали димензии за свежа вода и поголеми димензии за солена вода. Кука по избор за врзување и свежи и солени вода. Матзуо октопод клун кука, црн хром : се користи за лосос, челик или волја. Се одликува со точка на игла за офсет на очите. Одлична кука во помали димензии за свежа вода и поголеми димензии за солена вода.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 351.20

Кенди Арки Гил Овие се изградени за Panfish, но исто така се сакани од Крапи и бас Обидете се со овие свирки б

DEN 2.00

Сиваш куката на Gamakatsu е задолжителна кука за замена за вашиот омилен спинер, лажица или приклучок Отворе

DEN 319.84

Куките на Trokar TK440 Siwash се брзо продираат, куки со отворено око дизајнирани за апликации за риболов со лосо

DEN 287.84

Глави на Арки Jigиг Осигурете се дека имате улоги за да ги направите вашите приказни за риболов...

DEN 319.84

Куката за капување со фино жица од 1x на Mustad е направена за повеќе деликатна презентација како мамка со н�

DEN 3.33

Куките на Беркли Фузија19 се насочени кон сите, од почетници до страствен риболов Куката за пливање е иде

DEN 1.00

Игл Клов ги одгледува и ги усовршува своите производи повеќе од 84 години Оваа кука за неутрализирање на

DEN 2.00

Силните високи куки за тркалање xx се екстра силни за екстратврди борбени риби Одлично за употреба со пр�

DEN 2.67

Куката со срп на Матзуо ви помага да ја слетате рибата што сакате да ја фатите Тие доаѓаат по ваш избор н�

DEN 1.33

Кукајте го десно за прв пат, кукајте се со Beau Mac, висококвалитетна кука во стилот на октопод...

DEN 1.33

Mustad GripPin Max Hook е дизајнирана за меки пластични црви или мамки за пливање Се одликува со обложена ПВЦ пина

DEN 3.33

Куката со силна жица од муста 1х е совршена за презентација на природна солена вода со мамка...

DEN 287.84

Матзуо срп октопод кука, црвен хром, 1 / 0 куки со помала големина walleye, пастрмка, панфис...

DEN 0.33

Кука што никогаш не може да биде на место во вашата кутија Толку разноврсна, силна и леплива остра, оваа �