.

.

Одлична цена
Ли Хб Продавница Силиконски Мраз Послужавник Лесен-Ослободување Мраз Коцки Мраз Коцки Погоден За Коктел Виски Чоколадо, Силиконски Срце Во Облик На Мраз Мувла Со П

Ли Хб Продавница Силиконски Мраз Послужавник Лесен-Ослободување Мраз Коцки Мраз Коцки Погоден За Коктел Виски Чоколадо, Силиконски

DEN 0.67

Залиха
Достапно за нарачка

Силиконски Послужавник За Мраз Ледени Садови Со Лесно Ослободување 21 Сад За Мраз Погоден За Чоколадо Од Коктел Виски, Силиконски Калап За Мраз Во Форма на Срце со Прекривки : калапите за Замрзнување прават вкусно пролетно и летно уживање. Создадете задоволства користејќи сокови, пире, јогурт, сос од јаболка, желатин, овошје, сладолед и пудинг. Децата можат да создадат свои вкусни вкусови. Исто така одлично за забави и излети. Трансформира сок, овошје, јогурт, па дури и пудинг во вкусни закуски. Препорачано миење раце. Креирај и третира во секое време. Можете да направите 21 коцка мраз во исто време. Капакот е транспарентен и видлив. Земете го мразот лесно со нежни пресврти.Силика гел за храна може безбедно да се користи големина : 3x13x27cm вклучувајќи : 1 кутија за складирање мраз Применливи Прилики : овој производ може да Се користи како изненадување за забава за вашите најблиски или пријатели, што може да обезбеди добра семејна атмосфера и меѓучовечки односи и да даде незаборавно сеќавање. Нетоксични и безбедни : ние сме посветени на здравјето и безбедноста како врвен приоритет и осигуруваме дека сите производи се дизајнирани и произведени да бидат нетоксични и безбедни. Безбедност и Сигурност на производот : безбедноста И сигурноста на Производот се многу важни за угледот на бизнисот. Обезбедувањето безбедни и сигурни производи е од фундаментално значење за нашиот бизнис и ние строго ќе се придржуваме до сите релевантни стандарди за производство. Внимателна услуга : нашата цел е да ги ставиме нашите клиенти во центарот на сѐ што правиме, а нашиот тим е секогаш подготвен да слуша повратни информации и предлози од нашите клиенти и постојано да ги подобруваме нашите производи и услуги врз основа на нивните повратни информации.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1.00

ПовеќенаменскиПогоден И за домашна и за комерцијална употреба и е најдобар за барови и ресторани кога с

DEN 0.33

Опис Дали сакате да додадете ледена свежина во жешкото лето? Нашите производи се соодветни за вас...

DEN 303.84

Силиконски Производител На Мраз 15Коцка Сад За Складирање Мраз Сад За Складирање Мувла Со капак продажн�

DEN 175.84

Опис : токму овие карактеристики на калапот за коцки мраз ви овозможуваат да создадете прекрасни коцки �

DEN 1.67

Сферичен Оддел За Мраз,Машина За Мраз Со Сферична Топка Од 18 Оддели За Виски,Коктели И Домашни Пијалоци,�

DEN 223.84

Описr r постои збир на пластична мраз мувла Можете да ги наполните послужавниците со вода и ќе го натерат

DEN 207.20

Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 715 Дена За Да Го Добиете Пакетот...

DEN 1.00

Земете Го Комплетот За Производител На Ледени Топки Со Лажичка : Време Е За Забава! Овој комплет доаѓа со

DEN 3.00

Завршете го изгледот Силиконски Производител На Мраз 24Коцка Ледена Лента Сад За Складирање Мраз Со кап

DEN 1.33

Опис : Супер мека, флексибилна, повеќенаменска и нелеплива силиконска мувла како практични и удобни ала�

DEN 2.00

Силиконска Лента За Мраз Дијамантска Лента За Мраз 4 Дупка Горниот И Долниот Капак Дијамантски Мувла Ка�

DEN 2.67

Спецификации : Материјал : Силиконски + Пп Капацитет : Една ќелија е околу 20 mlnote : ве Молиме дозволете греш

DEN 1.00

Опис : Со дизајн на копче, овој калап за коцки мраз може брзо да се урне, што е многу заштеда на труд И, доа�

DEN 223.52

3 ПАРЧИЊА Ледена Лента Флексибилен Силиконски Мувла Силиконски Коктел И Виски Самостојна Карактеристи�

DEN 1.33

Повеќеслојна Ледена Лента Пластична Мувла За Правење Мраз Креативен Летен Фрижидерски Производ За Дом�

DEN 191.20

Hobeauty Круг МултиБоја Виски Бар Голем 2" Мраз Топката МувлаСет на 6 или 4 (Видео)Име На Предметот : Мраз Топка

DEN 559.84

Коцка Мраз Послужавник Мувла Со Капак Саќе Форма 30 Мрежи Храна Безбедно Одделение Силиконскикарактери�