.

.

Одлична цена
3 4 OD 5 8 ID 1 P Blackthorn тавански медалјон, цреша со рачно насликана

3 4 OD 5 8 ID 1 P Blackthorn тавански медалјон, цреша со рачно насликана

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Збогатете и надградете го вашиот обичен таван со лесен рачно насликан прекрасен медалјон. Еден поволен аспект на инсталирање на нашите медалјони е тоа што може да биде многу ефтин за вредноста и позитивните промени што може да ги донесе на простор. Медалјони со рачно насликани додаваат димензија и текстура, карактер и гроздобер шарм со неограничени дизајни за да одговараат на секој стил на декор. И ние нудиме најголема колекција на дизајни за да ви го дадеме тој посебен изглед што го посакувате и да обезбедиме трајна трансформација. Лесна за брза и лесна инсталација без проблеми. Јасно длабоко олеснување, остри линии и навистина уникатен допир. Богати сложени детали со рачно насликани. Може да се сечат, дупчат, залепат или зашрафеат со вообичаени алатки. Додадете вредност и стил ефтино. Бескрајни креативни и дизајнерски можности.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 4735.36

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и создадете безвременска фокусна точка со евтин лесно инсталиран �

DEN 3.33

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од најквалитетен материјал, достапен за дел од ц

DEN 4735.36

Збогатете и надградете го вашиот обичен таван со лесен рачно насликан прекрасен медалјон Еден поволен �

DEN 4735.36

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и создадете безвременска фокусна точка со евтин лесно инсталиран �

DEN 3.33

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна у

DEN 0.33

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна у

DEN 4735.36

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и создадете безвременска фокусна точка со евтин лесно инсталиран �

DEN 1.33

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

DEN 4735.36

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д

DEN 1.33

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна у

DEN 4735.36

Збогатете и надградете го вашиот обичен таван со лесен рачно насликан прекрасен медалјон Еден поволен �

DEN 1.00

Достапно во фабрички подготвени, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможуваат одлична разн�

DEN 3.33

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од најквалитетен материјал, достапен за дел од ц

DEN 0.33

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д

DEN 1919.20

Нашите апликации и онлеи се совршени акцентни парчиња за кабинети, мебел, камини, тавани и многу повеќе..

DEN 3.00

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д

DEN 0.33

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од најквалитетен материјал, достапен за дел од ц

DEN 0.33

Достапно во фабрички подготвени, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможуваат одлична разн�

DEN 2.33

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од најквалитетен материјал, достапен за дел од ц

DEN 4735.36

Збогатете и надградете го вашиот обичен таван со лесен рачно насликан прекрасен медалјон Еден поволен �

DEN 1.67

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д

DEN 1.33

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори...