.

.

Одлична цена
Подобри домови и градини Амелија цветни цвеќиња од џебна завеса, единечен панел

Подобри домови и градини Амелија цветни цвеќиња од џебна завеса, единечен панел

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Додадете драма и софистицираност во вашиот дом со подобри домови и градини Цветни цвеќиња завеси. Одликувајќи се со прекрасни цвеќиња со акварел на живописно поле со боја, овие современи панели ќе додадат стилска фокусна точка кога ја украсуваат вашата дневна соба, трпезарија, спална соба или ден. Панелот за прозорецот на џебот на шипката е филтрирање на светлина и целосно се мијат машина за лесна грижа. Закачете го панелот на панелот на декоративна шипка за зачудувачки изглед на декораторот. Подобри домови и градини Цветни цвеќиња завеси Панел : 1 панел за завеси по пакет. Врвот на џебот на шипката. Содржина на материјал : 100 проценти полиестер. Флорал дизајн на акварел. Машина за перење. Достапно во 3 бои : слонова коска, оникс и аква.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 303.84

Колекцијата за ритам од Лофт Лафт ќе додаде допир на раскош во вашиот декор со својот модерен дизајн...

DEN 303.36

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 543.20

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 528.00

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 0.33

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 463.68

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 2.33

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија с

DEN 2.00

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 720.00

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија с

DEN 175.68

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 2.00

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 1.33

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 3.00

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 239.68

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 319.84

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 319.84

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија с

DEN 575.20

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 2.00

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 0.33

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�