.

.

Одлична цена
Божиќно Порибување Сирена Во Форма На Риба Плетена Врвка Божиќни Чорапи Декор На Дрво Божиќни Чорапи Камин Висечки Чорапи Божиќни Чорапи Реверзибилно Божиќно Пор?

Божиќно Порибување Сирена Во Форма На Риба Плетена Врвка Божиќни Чорапи Декор На Дрво Божиќни Чорапи Камин Висечки Чорапи Божиќни

DEN 309.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : Висок Квалитет : Божиќниот чорап е изработен од висококвалитетна ткаенина и доаѓа со цврста јамка за закачалки за да се осигурате дека можете безбедно и лесно да го закачите. Тоа е совршена декорација за одмор.Порибување на комунални Услуги : Овој Божиќен чорап има прилагодлив отвор за врвки и простран ентериер, совршен за сите видови бонбони, мали подароци и други ситници, издржлив и еднократно.Деликатен Дизајн : Шарени порибување, имитација на форма на риба, реверзибилен грб, тоа е повеќе симпатична и привлечна За Божиќни орнаменти.Убав Декор : можете да го ставите На Елката или да го ставите пред каминот за да ја декорирате вашата куќа.Применливи Прилики : погоден е За Божиќ, забава, училиште, училница, украс на домот, носи радосна празнична атмосфера.Спецификација : Материјал : Акрилик Должина : 52 cm Stocking Ширина : 24 cm Top Отворање Ширина : 18 cm Weight : 100 g Color : Црвена, сина, розова и златна, 4 бои за да изберете.Известување : 1. Поради различни монитори и светлосни ефекти, вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата.2. Поради рачно мерење, дозволете отстапување од 1-3 см. Висок Квалитет : Божиќниот чорап е изработен од висококвалитетна ткаенина и доаѓа со цврста јамка за закачалки за да се осигурате дека ќе можете безбедно и лесно да го закачите. Тоа е совршена декорација за одмор. Корисни Чорапи : Овие Божиќни чорапи имаат прилагодлив врвен отвор за врвки и простран ентериер, совршен за сите видови бонбони, мали подароци и други ситници, издржлив и еднократно. Убав Дизајн : реверзибилен грб, имитација на форма на риба, шарени печатени порибување, тоа е повеќе симпатична и привлечна За Божиќни орнаменти. Убав Украс : порибувањето може да се користи за декор На Новогодишна елка, или можете да го ставите пред каминот за да ја декорирате вашата куќа. Применливи Прилики : погоден е За Божиќ, забава, училиште, училница, украс на домот, носи радосна празнична атмосфера.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 309.60

Неодамна номиниран За Гулаб Награди 2015 Песна На Годината Бел Божиќ; и цитат; Мери, Знаеше ли?цитат; сето �

DEN 136.64

Божиќни мини Чорапи Карирани Со Кадифен Манжетна Порибување Декор Торба За Подароци Карактеристики : 100

DEN 239.84

Божиќно Порибување Моле Воено Божиќно Порибување Пустинска Шума Опис : Оди Овој Божиќ и да биде ...

DEN 158.24

Опис : Поради цртаниот лилјак или дизајнот на моделот на вештерки, овој пар чорапи носи чувство на мисте�

DEN 351.84

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продава спрингвинд од пазарот Џојбај...

DEN 309.60

Опис : она што ви олеснува да го наполните со бонбони или мал подарок за деца е големата големина и широк�

DEN 1.67

Божиќно Порибување Големи Божиќни Чорапи Декорација Санта Снешко Ирваси Порибување Божиќни Украси И Д�

DEN 3.00

Подобрете го вашиот декор за одмор со овој одличен производ на Рудолф Изработено е од трајни материјали

DEN 351.84

Божиќни Чорапи, Персонализирани Божиќни Чорапи 20,87 Инчи Кабел Со Големи Димензии Плетени Подароци И Укр

DEN 0.33

Карактеристики ●Божиќни Украси● Овој Божиќен чорап има голем горен отвор и простран ентериер, Направе

DEN 309.60

1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Материјал : овие рустикални убави Божиќни Чорапи се изработени од висококвали�

DEN 1.67

Божиќното порибување на време на празниците е совршено за полнење со подароци, бонбони, картички и друг�

DEN 1.00

Направете го вашиот декор за одмор весело и ох толку светло со оваа едноставно Дејзи колекција на чорап�

DEN 623.84

Плетена хозириска волна хозиерска везена азбука Детска бонбона за подароци за бонбони, зелена Божиќна �

DEN 2.67

Ова прекрасно персонализирано порибување ќе биде прикажано за многу Божиќни Божиќни Нашето ексклузивн

DEN 0.67

Fun Express е водечки снабдувач на B2 B на играчки, новини, прибор за подароци и премии Нашите производи се движ

DEN 309.60

Никелодеон Блуз Индиции 20 инчен Порибување е задолжително ако вашите деца го сакаат шоуто! Вие и вашето

DEN 1.33

Gnomes безлични стариот човек Божиќен порибување торба за подароци Божиќно украсување Божиќно приврзоци :

DEN 271.84

Додавањето на расположение за одмор додека минувате подароци е уште позабавно и празнично кога го кори�

DEN 158.24

Среќен Божиќ Мачка Чорапи Кадифен Дрво Виси Подарок Бонбони Големи Чорапи Декорација : сосема нов и вис�

DEN 351.84

Materials Необични материјали : Овие украси се изработени од врвен квалитет на материјали, кои се издржливи,

DEN 207.84

Направете го вашиот декор за одмор весело и ох толку светло со оваа едноставно Дејзи колекција на чорап�

DEN 3.00

Сетот за порибување на време на празници доаѓа во сет од 2, а има црвен плетен материјал со златна нишка и

DEN 3.33

Опис : Големи Божиќни Чорапи, доволно за да ги задоволат вашите потреби и да направат совршен подарок за

DEN 158.24

Ви благодариме што го избравте производот Од брендот Елрој.Нашите производи ќе го разубават вашиот жив�

DEN 2.67

Карактеристики : Висококвалитетен Материјал : Изработен од квалитетен материјал, издржлив за долготрај

DEN 399.84

Божиќна Декорација Чорапи Фестивал Печатење Торба За Подароци Приврзок Бонбони Торбаопис : токму овие �

DEN 1.67

Спецификации : Материјал : Крпа : висина На Производот : 52см ширина на отворање на чорап : 22см ширина на ст�