.

.

Одлична цена
Мода Женски Шифон Возбудува Без Ракави Фустан За Печатење На Вратот Фустан На Плажа

Мода Женски Шифон Возбудува Без Ракави Фустан За Печатење На Вратот Фустан На Плажа

DEN 512.00

Залиха
Достапно за нарачка

Мода Женски Шифон Возбудува Фустан За Печатење На Вратот Без Ракави Плажа Фустанкарактеристики : полиестер + Спандекс машина секси секојдневен фустан на Жените е изработен со висококвалитетни плетени меки ткаенини, пријателски за кожата, лесен и одличен еластичен, ве прават поудобни.Одличното истегнување обезбедува вклопување за различна големина, во изработката прави стилски изглед.Овој секојдневен летен фустан е задолжителен Предмет за секоја женска гардероба.Карактеристика : Тенок фит, врат, в врат, врат, печатење, без ракави, над коленото, мини фустан, фустан со тркач ви дава модерен и напнат изглед во оваа пролет и лето.Повод : основниот летен резервоар фустан е костум за секојдневен, дневен, шопинг, одмор, вечерна забава, свадба, матурска, коктел, клуб, бар, датира спарување со додатоци . Погоден и за породилно до 3 месеци, Секојдневен стил и популарен изглед во целата сезона, особено летото и пролетта. Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Забава, Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Секојдневен, моден ракав должина : Должина Без Ракави : средна Сихуета : Вклопување И Одблесокот Одговара : Одговара на дебелината на големината : Стандардна Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Основни Фустани Со одлично истегнување за удобност. Едноставно дизајнирајте Фустани што се основни и стилски. Фустани што е многу компактен и секојдневен секојдневен дел од изјавата. Женските фустани се погодни за совпаѓање со високи потпетици, хеланки, капи, ѓердани, чанти, за да го привлечат вниманието на сите. Ткаенината е многу мека и удобна, пријателска за кожата, висококвалитетна,летен фустан што не може да се пропушти.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1.67

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво в

DEN 0.67

— свечени фустани за жени вечерна забава / фустани со плус големина за свадбен гостин...

DEN 0.33

Дени и Никол Лажичка Вратот Без Ракави Патент Назад Мулти Печатење Плетени Фустан Со Појавување На Јакн

DEN 0.67

Детали : * Големина На Ознака : SXL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат...

DEN 1.67

Женски Фустан Пролет / Лето Боемска Секојдневна Мода 3 / 4 Ракав Фустан Празник Големопис Опис Фустанот Н�

DEN 512.00

Ноќта На вештерките Жените Средновековна Косплеј Костими Готски Ретро Долги Ракави Корсет Фустан Кара�

DEN 2.33

Карактеристики : Квалитетна Ткаенина : овој фустан е удобен и дише, изработен е од полиестерски влакна п�

DEN 528.00

Светилиште Дизајни Ексклузивни! Женски Плус Големина Фустан, Оваа Прекрасна Роза Блум Море Дизајнер Пе�

DEN 0.33

Женски Моден Секси Долг Ракав Тркалезен Врат Шуплив Тенок Фит Мини Клуб Фустан ве Молиме проверете Ја Т�

DEN 607.68

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 7588см / 29,5334,65" Половината : 6371см / 24,8027,95" Колк : 8290см / 32,2835

DEN 2.00

+ГОЛЕМИНА стол, големина : И Големина Фустани во еднобојни или цветни печатени стилови еластичен краток

DEN 556.80

Светилиштето Нежно Розев Пенлив Дизајнерски Фустан со Принт срдечно ве поканува на лето пијалоци на тр�

DEN 0.33

●Материјал} овие женски фустани се изработени од мек, растеглив и лесен материјал, удобен за допир и нос

DEN 1.33

Долги ракави фустани за жени карактеристики самовратоврска половината и мини должина, симпатична и сек

DEN 548.00

Светилиштето Синиот Пролетен Фустан од Соништата срдечно ве поканува на лето пијалоци на тревникот или

DEN 2.00

Големина : М САД : 10 ЕУ : 40 Биста : 102см / 40.16" Рамо : 45см / 17.72" Ракав : 66см / 25.98" Должина : 72см / 28.35" Големина : Л СА�

DEN 3.33

Женски Фустан За Нега, Фустан Без Ракави / Краток Ракав Вратот На Екипажот Со Пруги / Цврста Крпеница Што

DEN 287.52

Таа + Небо, Вино Црвено Тело Асиметричен Фустан За Оглавување На Рамената Без Ракави, Голем Прегрнете ја

DEN 3.33

43 "Должина : 82cm / 32 Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 86см / 33 Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИ

DEN 287.84

Моден Женски Летен Тркалезен Врат Секојдневен Моден Печатен Пуловер Фустан Без Ракави 1.It изработен е о�

DEN 1.67

Жените Лето VВратот Народниобичај Плус Големина Печати Лабава Средината на ракав Фустанкарактеристики

DEN 2.67

Ткаенина : Ретро бохо тркалезен вратен фустан, мека полиестерска ткаенина, удобна и дишечка ...

DEN 2.00

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Ксин Фујуан од пазарот Џојбај.Женски Плетен Фус

DEN 607.84

Секси Женска Мода Печатење Без Ракави ВВратот Дами Џеб Камиза Долг Фустан информации За Производот : 1, К