.

.

Одлична цена
Моден Женски Летен Тркалезен Врат Секојдневен Моден Печатен Пуловер Фустан Без Ракави

Моден Женски Летен Тркалезен Врат Секојдневен Моден Печатен Пуловер Фустан Без Ракави

DEN 287.84

Залиха
Достапно за нарачка

Моден Женски Летен Тркалезен Врат Секојдневен Моден Печатен Пуловер Фустан Без Ракави 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење 3.Специјалниот дизајн на фустан ве прави попривлечни 4.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови! 5.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Вашиот Фустан. Информации за производот : Пол : Женски Материјал : Декорација На мешавина Од Полиестер : Нема Должина : редовен Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, Секојдневно миење раце и миење машини е ВО РЕД Пакетот вклучува : Фустан ОД 1 ПАРЧИЊА ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Големина chart : Size Bust Shoulder Waist Hip Length S90cm/35.43"35cm/13.78"87cm/34.25"110cm/43.31"98cm/38.58"M95cm/37.40"36cm/14.17"92cm/36.22"115cm/45.28"99cm/38.98"L100cm/39.37"37cm/14.57"97cm/38.19"120cm/47.24"100cm/39.37"XL105cm/41.34"38cm/14.96"102cm/40.16"125cm/49.21"101cm/39.76"XXL110cm/43.31"39cm/15.35"107cm/42.13"130cm/51.18"102cm/40.16"XXXL115cm/45.28"40cm/15.75"112cm/44.09"135cm/53.15"103cm/40.55"XXXXL120cm/47.24"41cm/16.14"117cm/46.06"140cm/55.12"104cm/40.94"XXXXXL125cm/49.21"42cm/16.54"122cm/48.03"145cm/57.09"105cm/41.34" Моден Женски Летен Кружен Врат Секојдневен Моден Печатен Фустан Без Ракави Без Ракави.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 287.52

Таа + Небо, Вино Црвено Тело Асиметричен Фустан За Оглавување На Рамената Без Ракави, Голем Прегрнете ја

DEN 319.84

Здраво таму! Добредојдовте во нашата продавница ! Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво с

DEN 512.00

Мода Женски Шифон Возбудува Фустан За Печатење На Вратот Без Ракави Плажа Фустанкарактеристики : полие�

DEN 0.67

Мали Девојчиња Летен Фустан Секојдневен Печатење На Букви Ребрести Фустан Од Халтернек Без Ракави и Ко�

DEN 607.68

Опис : Мода : овој женски фустан е стилски и може да ја прикаже вашата секси страна и има печатење.Обичен :

DEN 607.84

Фустан Кошула РАЗНОВРСНА ФУСТАН ЗА СЕКОЈА ПРИГОДАПартија, датира, коктел, свадба, шопинг, дружење, ноќна

DEN 2.67

Женски Летен Секси Цврст Слабеење Сплит Фустани Со Еден Завој На Рамоопис : изработен е од висококвалит�

DEN 556.80

Светилиштето Нежно Розев Пенлив Дизајнерски Фустан со Принт срдечно ве поканува на лето пијалоци на тр�

DEN 548.00

Светилиштето Синиот Пролетен Фустан од Соништата срдечно ве поканува на лето пијалоци на тревникот или

DEN 671.84

Женски Фустан Без Ракави VВратот Печатење ЛакЈазолкарактеристики : 1 Карактеристики : Без Ракави, цветен

DEN 287.52

Печатење на женски фустани за бран на фустани секси О Обичен фустан на вратот Карактеристики : ...

DEN 1.67

Женски Фустан За Забава Со Светки, Краток Коктел Фустан Со Кружен Врат Со Долг Ракав Со Појас Женски Фус�

DEN 1.67

Ние ви нудиме широк спектар на фустани, фустани во различни стилови, убави бои, ние користиме удобно про�