.

.

Одлична цена
Виикеи Кардигани За Жени Плус Големини Жени Бохо Крпеница Кардиган Со Долг Ракав Отворени Предни Плетени Џемпери Џебови За Палто

Виикеи Кардигани За Жени Плус Големини Жени Бохо Крпеница Кардиган Со Долг Ракав Отворени Предни Плетени Џемпери Џебови За Палто

DEN 3.33

Залиха
Достапно за нарачка

Женски Бохо Крпеница Кардиган Отворени Предни Плетени Џемпери Џебови За Палто ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3. со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни, итн 4.Одлично За Забава, Секојдневен, Спорт,Божиќ, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Цела Сезона Пол : Жени Повод : Обичен Материјал : Акрилен Стил : Обична Должина : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 XWOMENЕНИ Џемпери : S Us Големина : 2 Велика Британија Големина : 6 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 32 Биста : 104cm/40.94" Ракав : 60cm/23.62" Должина : 72cm/28.35" . Големина : М Сад Големина : 4 Велика Британија Големина : 8 Еу Големина : 34 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 61см/24.02 " Должина : 74см/29.13". Големина : Л Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 10 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 36 Биста : 114см/44.88 "Ракав : 62см/24.41 " Должина : 76см/29.92". Големина : XL Сад Големина : 8 Велика Британија Големина : 12 ЕУ Големина : 38 Биста : 122cm/48.03" Ракав : 63cm/24.80" Должина : 78cm/30.71" кардигани џемпери за жени,долги кардигани за жени,кардигани за жени,летни кардигани за жени,бели кардигани за жени,кардигани за жени плус големини за лето,женски кардигани лесни,Кардигани џемпери ЗА ЖЕНИ. Овој кардиган џемпер со гроздобер изглед,ребрести плетени,копчиња надолу,полни долги ракави,џебови на страните,пријатно и лабаво вклопување, доволно за издолжување на тенка фигура. Овие жени го отвораат предниот кабел плетените кардигани со релаксирачко вклопување ќе ве стоплат неверојатно во студената сезона. Овој кардиган капут со долги ракави одлично ќе се спари со вашите омилени високи потпетици или сандали,кои лесно можат да се совпаднат со хеланки и фармерки. Овие буци обични кардигани имаат мека ткаенина што дише, еластична, лесна, мазна текстура и удобна, гарантиран фин квалитет.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 88.00

1.It изработен е од висококвалитетни материјали со удобна ткаенина за секојдневно носење!2.Цврст / Печате�

DEN 79.84

31 " Ракав : 63см / 24 Sel selone ▶ flostrated kardigans за жени ◆ Qvrw Инструкции За Перење Er За да го задржите вашиот кардига

DEN 128.00

Надвор од врвовите на рамото за жени плус големина, летен врв за жени со ракави, кошули со долги ракави з�

DEN 1.67

— Материјал : Полиестер Работете добро како комбинезони за мајчинство или покривање на плажа...

DEN 3.33

Мажи Обични Еластични Половината Лента Џеб Памук Лен Панел Панталони Панталони карактеристики : 1.It изр�

DEN 3.00

Женска Мода Печатени Лабава Маица 3 / 4 Ракави Блуза Круг Вратот Повик Tops Features : 1.It изработен е од материја

DEN 1185.60

【Gaecuwque Летен Фустан Краток Женски Que▶Ervr Останете Ладни И Удобни ◀ Пократката должина на нашите фустан�

DEN 3.00

Денот На Независноста Печати Жени Мода Лето Лежерно Лето Без Ракави Круг Вратот Фустан Карактеристики :

DEN 415.36

Големина : М Половината : 54см / 21.26" Колк : 78см / 30.71" Должина : 90см / 35.43" Големина : Л Половината : 58см / 22.83" Колк

DEN 79.84

Копче Надолу Врвот За Жени Денот На Независноста Печати Врвови Обичните Ѕвонче 3 / 4 Ракав V Вратот ве Мол�

DEN 1.33

Сезона : Четири Сезони Пол : Мажи Прилика : Дневно, Бизнис, Свадба, Забава Тип на шема : цврста Боја...

DEN 93.92

Женски Секојдневен Лабав Џебен Џебен Комбинезон Моден Костим За Играње Панталони Комбинезони Комбинез

DEN 116.16

Womne чиста чиста еластична камизола сатен чипка кратка долна облека за ноќна облека за пижами поставени �

DEN 0.67

11 "Length Должина : 69см / 27 Sel selone ▶ flostrated kardigans за жени ◆ Qvrw Инструкции За Перење Er За да го задржите вашиот ка

DEN 79.84

Женски Цветни Печати Неправилни 3 / 4 Должина Ракав Кардиган Јакна Со Џебови Повик Покритие Аплауз прове�

DEN 79.84

Женска Мода Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Кружен Пуловер На Вратот Врвна Блузегендер : женска ја

DEN 79.84

Женски Цветни Печатење Краток Ракав VВратот Блузи Работни Униформа Џеб Блуза ве Молиме проверете Ја Таб

DEN 2.33

Денот на Вљубените Печатење Круг Вратот Маица Краток Ракавопис1.Материјал : Изработен од висококвалите�

DEN 79.84

Женска Мода Секојдневна Печатена Маица Со Пруги Јака Со Копчиња Со Кратки Ракави за Пуловер ве Молиме п�

DEN 1.33

Женска Еднобојна Чаша За Градите На Градите Една Јога Долна Кошула Женска Долна Облека Карактеристики :

DEN 79.84

Прилагодливи Породилни Жени Гаќи Памук Бремена Висока Половината Underwear Features : 1.It изработен е од високок�

DEN 79.84

Хеи_к Машка Мода Етнички Краток Ракав Секојдневен Печатење Хавајски Кошула Блуза маица компресија кошу