.

.

Одлична цена
Женска Мода Секојдневен Долг Ракав Џебен Тркалезен Врат Обична Топла Маица Со Долги Ракави

Женска Мода Секојдневен Долг Ракав Џебен Тркалезен Врат Обична Топла Маица Со Долги Ракави

DEN 351.84

Залиха
Достапно за нарачка

- Добредојдовте Во Продавницата ТБКОМ-Ви Посакувам пријатно шопинг искуство ВО TBKOMHTBKOMH е посветена на обезбедување на висококвалитетна женска облека и додатоци.Без разлика дали станува збор за пред или по купувањето, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте го сервисниот тим ТБКОМХ, ние ќе го решиме за вас.Прашање за големина : П : јас обично носам средна големина и малку се грижам за sie, која големина треба да ја нарачам?А : Ние Сме Азиски Големина, работи помал од нас големина, па јас ќе ви предложи да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина ќе биде порелаксирано и поудобно.Сезона : Aut,Зимски Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст/Стил На Печатење : Секојдневно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 Х Јакна ❥ Опис Материјал : Женскиот Фустан Е Изработен Од Висококвалитетен Материјал, Издржлив И Погоден За Секојдневно Носење, Изработен Од Мека Ткаенина, полиестер, Лесен И Удобен, Фустан Од Гардероба, Лесен За Облекување Или Соблекување, Удобен За Носење, Можете Да Го Носите Цел Ден. ❥ Измијте Со Ладна Вода, Големината Нема Да Се Промени Многу, Доколку Имате Какви Било Прашања При Изборот, Добредојдовте Да Се Консултирате. ❥ Прилика : Овој Фустан Е Совршен За Секојдневна, Плажа, Излет, Забава, Работа, Секојдневна Облека. Еве Едноставен Одговор На Типичната Дилема "Што Да Облечам Денес". Тоа Е Толку Случајно Што Може Да Некои Дополнителни Покритие! Овој Женски Фустан Е Достапен во Различни Цврсти Бои за Да Одговара на Вашиот Личен Стил.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 367.84

Официјални Дизни Стока Дизни Кралот Лав Маици За Тато; Дизни Маици За Падре; Дизни Симба Маици; Дизни Лав

DEN 239.84

Есенска Зима О Отпечатоци Во Цврста Боја Пуловер Со Долги Ракави Дуксер Руно Без Качулка Женска Сезона :

DEN 271.84

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Обичен Дуксер, Есенска Есенска Блуза, Пуловер Со Дол

DEN 223.84

31" Должина : 66см / 25., донесете порелаксирани и среќни времиња, може да се носат и во секојдневното патувањ

DEN 479.84

Без напор издигнете го вашиот изглед со оваа основна маица Суштински врв што е совршен за облекување на�

DEN 319.84

Празничниот и забавен Божиќен мета од време на одмор го доловува духот на сезоната Кул алтернатива на в�

DEN 303.84

95% полиестер, 5% спандекс, големина унисекс, мека и растеглива ткаенина Ако сакате лабава женска Маица (ма

DEN 1.67

Женска Мода Секојдневен Тркалезен Врат Етнички Гроздобер Печатење Маица Со Кратки Ракави Карактеристи

DEN 367.84

Добредојдовте во нашата продавница, се надевам дека ќе може да има среќен шопинг патување!!!...

DEN 3.33

Додадете Боја во Вашата Униформа Гардероба Со Женска Маица За Печатење ОВрат, Блуза Со Кратки Ракави На�

DEN 303.84

Жените Краток Ракав V Вратот Врвови Униформа Елка Печатени Џебови Блуза Nursing Features : 1.It изработен е од вис